Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki korai terhesség...

Viktória varga mira kérdése:

Volt aki korai terhesség (4-5. héttől) barnás folyása volt?

Figyelt kérdés
Doki szerint még nem látszana a baba,kárnak megyek be,ráadásul az égy hetes mensi kimaradás és pozitív teszt is még nem jelent semmit!másik doki szerint is csak felfázás lehet,ne menjek bé hozzá!nyugodjak meg!hétfőn megyek első hüvelyi ultrahangra!de a folyásom csak cseppek,hol erősebb,de a tisztaságin ott van kb,3napja és nem akar elmúlni!fáradság,alhasi szúrka,melleim fájnak!egy kis nyugtatást,bíztatást kérek,ha volt aki így járt és jól is végződött a terhessége

2017. aug. 3. 06:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jelen. Itt alszik mellettem.


De próbálj másra figyelni. Még bármi lehet. Tudom, nehéz megtenni, de az idő mindent megold.


Amúgy nem szokott álpozi lenni.


Készülj fel sok fekvésre, gyógyszerekre, táppénzre.


Minden jót és sok örömót kívánok a babához!

2017. aug. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!milyen gyógyszereket kaptál?én még dolgozom!mert ugye orvos nem látott!
2017. aug. 3. 07:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem menj orvoshoz azonnal! Barátnőmnek ez volt, sajnos elveszítette a babát. Nem rémisztgetni akarlak, de nekem mikor kiderült, hogy babát várok mondta az orvosom, hogy 1-2 hét múlva UH, de ha barnázás, vérzésem azonnal irány a Klinika.
2017. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kapsz majd progi pótlást. Ha esetleg a barnás folyás helyett erősebb vér, görcs h jelentkezik, akkor pedig ügyelet. Pihenj sokat!
2017. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt barna folyásom. Nekem nem adtak semmilyen gyógyszert.

Most vagyok 12.hetes és azóta (lekopogom)semmi gond.

2017. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem min gondolkozol. Ezer meg egy ember van, akinek megmaradt a babája és ugyanennyi, akinek nem. Menj el az orvoshoz akár feleslegesen. Nem tudom miért játszol ilyen dolgokkal...
2017. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz és irass fel progeszteron tablettát (pl.Utogestan). Ez segit megtartani a babát, nekem is ez volt, ne várj hétfőig.
2017. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. Mensi helyett barnáztam. Négy nap késés után teszteltem egy pozitívat és rögtön mentem az orvoshoz. (KB. 4+3 hetes lehettem.) Egyértelműen nem látta a terhességet, de az arra utaló tünetek - vastag endometrium, pici fekete folt a méhemben - már megvoltak. Írt fel Utrogestant. El is múlt a barna folyás egy hétre. A hét elején újra előjött, rögtön mentem az orvoshoz, aki adott egy másik gyógyszert és az adagot is emelte. Most úgy látom kezd elmúlni.

Összeségében szerintem menj orvoshoz.

Az is lehet, hogy minden oké. :-)

Nagyon szurkolok Neked! :-)

2017. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz mindenképpen!
2017. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Utrogestan, rutascorbin. De ugyanúgy vérezgettem tovább. Mint utólag kiszámoltam, négyhetente kezdődött mindig újra, bár minimális szünetekkel.


Nézd, a doki ír neked gyógyszert. Onnan már nem a te szervezeteden múlik a baba sorsa.

Ha a babó nem elég erős, ha fejreállsz is elmegy, de ez így van rendjén.

Ha a manó életképes, téged meg tudnak támogatni gyógyszerrel, akkor minden rendben lesz.

2017. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!