Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden hányadik héten van a...

Szegeden hányadik héten van a terheléses cukorvizsgálat?

Figyelt kérdés
Ilyenkor néznek megint mást is, vagy csak a cukrot?
2017. aug. 3. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
van két és három pontos!
2017. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

24-28-dik hét közt(ha nem indokolja vmi korábban. Pl. cukorbeteg a családban).

Igen a szokásos vér és vizelet vizsgálat van.

2017. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! Mi az a két és három pontos?

Nekem éhgyomri ill. 2 órás volt.

2017. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem voltál AFP-n, akkor a Hepatitist is most nézik. Papíron a 24. és 28. hét között kell megtörténnie, de engem pl elküldött 21 hetesen a dokim, hogy legyünk túl rajta.


Ha esetleg a lötyitől félsz, h nem tudod meginni, vigyél egy citromot (meg egy kést) és nyomhatsz bele, amennyit csak szeretnél. Én anélkül tuti feladom a felénél, de így citrommal csak egy nagyon durván elcukrozott limonádé volt inkább. :)

2017. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 24-25. hét között leszek, amikorra kaptam az időpontot. Ugyanúgy lesz általános vérkép és újra toxoplazma, mert negatív lett legutóbb.
2017. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak azért érdekel, hogy 22 hetesen megyek a terhesgondozóba, akkor vajon megkapom a beutalót vagy vissza kell majd megint mennem? :)

2 pontos: 0. perc és 120. perc, 3 pontos: 0., 60., 120. perc. De tudtommal rutinból Szegeden csak 2 pontos van és inzulint sem néznek rutinból hozzá.

2017. aug. 3. 10:42
 7/9 A kérdező kommentje:
Hepatitist, toxopolazmát, CMV-t, vércsoportot is néztek, akkor a toxoplazmát is nézik minden alkalommal?
2017. aug. 3. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok


Hétfőn voltam, 22+4 hetesen, megkaptam a beutalós paksamétát! :)


Van benne általános vérkép, vizelet, 0-120 perces cukor, vércsoport, ellenanyag (ezt nem értem, miért, hiszen az nem változik...)CMV, toxoplazma.

2017. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ó, de jó, köszi! :))

Akkor biztosra mennek a vércsoporttal is... :D

2017. aug. 3. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!