Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmondjam neki, hogy lehet...

Megmondjam neki, hogy lehet terhes vagyok? Vagy csak miután voltam orvosnál? Hogy 'kell' ezt?

Figyelt kérdés

A barátommal április óta együtt élünk, még sosem került szóba közöttünk a gyerekvállalás. De abban egyezett a véleményünk, hogy nem rajongunk annyira a kisgyerekekért (van több kisbabás, kisgyerekes barátunk, elég sok földrön fetrengő hisztit láttunk testközelből).

Viszont nagyon úgy tűnik, hogy terhes lettem...


Orvoshoz csak holnap este megyek, viszont csináltam két tesztet tegnap este, meg ma reggel hármat és mind pozitív... Sosem titkoltam előle semmit és így is eléggé kétségbe vagyok esve, csak fokozza az idegességet, hogy nem beszélhetek vele erről.

Viszont a legjobb barátnőim szerint előbb járjam meg az orvost, mert lehet nem is vagyok terhes és akkor csak feleslegesen idegesíteném őt is.


2017. aug. 8. 09:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Elmondanám, elvégre legalább annyira az ő gyereke, mint a enyém, neki kell eldöntenie, mennyire akar az élete része lenni.
2017. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is már elmondhatod, hogy pozitívak a tesztjeid.

Nálad már egyértelmű, hogy miért van. Azért álpozitív teszt olyan ritka mint a fehér holló. Te meg féltucat pozitívat teszteltél. Másrészt az orvos sem biztos, hogy fog látni UH-n bármit is.

2017. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
5 pozitív teszt után biztos,hogy terhes vagy, mondd el neki. Dokihoz kb. fölöslegesen mész még holnap, hacsak nem késik már több hete, nem fog még semmit látni. Pozitív teszt után leghamarabb 10-14 nappal érdemes menni.
2017. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Én már a teszt előtt szóltam volna hogy lehet van valami...
2017. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Elmondanám neki már doki előtt.

Persze ha nem védekeztetek, akkor azért nem olyan nagy meglepi h teherbe estél!

2017. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nyilván ha még sosem beszéltünk a baba-témáról, akkor még nem akartunk gyereket. Tehát védekeztünk.
2017. aug. 8. 10:10
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
én elmondanám. mégiscsak jobb, ha minél több ideje van felkészülni arra, hogy bár akaratlanul is, de apuka lesz.
2017. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ezt még át kell beszélnünk, mindketten elég fiatalok vagyunk még.
2017. aug. 8. 10:35
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Fura egy kapcsolat, ahol nem mondod el a pozi tesztet. Tuti terhes vagy, a dokihoz majd kb. a 7. héten érdemes menni, akkor már látszik az embrió is.
2017. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%

:) itt a gyk-n mindenki védekezés mellett esik teherbe.

Érdekes!

2017. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!