Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van remény vagy...

Szerintetek van remény vagy nincs? Szabálytalan petezsák.

Figyelt kérdés

Egy másik csoportba írtam már ezzel kapcsolatban de nem sokan voltak ebbe a helyzetbe.

Július 29-aug 4ig megvolt a menzeszem bár kevés volt. Utána barnazgatni kezdtem. Ma (8.án) teszteltem 2 pozitvat de mivel vérezgettem és barnázok elmentem rögtön dokihoz.

Azt mondta 5mm-es a petezsák és szabálytalan.

:(

Azt mondta valószínű elfog halni a terhesség de történtek már csodák. Ha fejlődési rendellenessége van jobb ha elmegy :(

Valaki volt ebben a helyzetben? :( megmaradt a baba vagy műteni kellett vagy elvetéltetek? 2 hét múlva kell vissza mennem de borzalmas hogy nem tudok mit tenni :(

Tervezett 3.baba lenne , van már egy 3 évesem és egy 1 évesem.



2017. aug. 8. 14:23
 1/2 Emi.Cs válasza:

Szia!

Nekem tervezett 5. babánál volt hasonló,azzal a különbséggel,hogy én nem barnáztam.Az első ultrahang alkalmával,az orvos azt mondta,hogy szabálytalan a petezsák és folyadék van ott,ahol sárgatestnek kellene lennie.

Nem kecsegtetett túl sok jóval!Azt mondta,hogy valószínűleg elhalt terhesség.

A következő alkalommal már szabályos volt a petezsák és a folyadék is felszívódott.

Azóta 2 éves egészséges nagyfiú :)

Nagyon-nagyon szurkolok,hogy nálad is minden jól alakuljon!

2017. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem missed ab lett a vége. De ez nem törvényszerű, ahogy az előttem szóló is írta.

Az én előzmények, hogy mensi helyett barnázás volt. 5+0-án semmit nem láttak.

6+0-tól barnázás, akkor látszódott a szabálytalan petezsák. A doki szerint kétesélyes volt. Vagy megmarad vagy nem.

Sajnos nem maradt :-(

2017. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!