Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Soha nem sportoltam! Most...

Viktória varga mira kérdése:

Soha nem sportoltam! Most 6hetes a pocaklakóm! Szeretnék valami kismama tornát elkezdeni! De hallottam, hogy aki nincs mozgáshoz szokva, terhesség alatt sem tornázzon? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A nevedbol tudom hogy regota probalkoztok vagyis legalabb iszonyu sok tesztelos peteeros kerdest tettel fel az elmult fel evben, szoval most hogy ezek szerint sikerult, inkabb vigyazz magadra az elso 12 hetben es pihenj! Ha minden oke es jol vagy, utana lehet orvosi javaslatra tornazni. En 2 kilot hiztam most 37 hetes koromig, es nem tornaztam. Szoval nem ezen mulik. Egyel egeszsegesen, es ennyi. Nem egy kismamatornatol marad terhesen is csini valaki.
2017. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm a normális,értékelhető válaszokat,a többiről nem nyilatkozom!egy kérdés volt amit feltettem, nem értem miért a negatív hozzá szólás! Köszi a pozitív válaszokat!
2017. aug. 16. 20:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Elèg komolyan gyk függő vagy...
2017. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
21:04-es válaszoló!azért mert kb. 5hónap alatt volt kb,10kérdésem?
2017. aug. 17. 06:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük kérdező. Tudom nem esik jól. Én ma túlestem egy itthoni védőnői találkozón, hát mit ne mondjak.
2017. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!