Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normalis, hogy 24...

Szerintetek normalis, hogy 24 orabol kb 22 t mozgasban van a baba a hasamban?

Figyelt kérdés
24 hetes terhes vagyok, es nagyon aktiv a kislanyom . De sokszor ejszaka sem tudok tole aludni mert annyira mocorog. Nektek is igy van ez? Elso baba es nem tudom ez normalis e. Alvas kozben is rugdos? Mert gondolom nem ket orat alszik egy nap.
2017. aug. 16. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kislányom ugyanez volt odabent. Idekint is ilyen. Folyton jár keze-lába,minden érdekli. Még nincs 4 hónapos,de kb. 3 hete forog hasról hátra és vissza is. A babakocsi mózesreszét már nem tudjuk használni,mert unja,nem lát ki. Már most látszik,hogy nem lesz egy sarokban ülő gyerek. 😂
2017. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huha :D

Hat nem tudom, egyszeruen nem all le ! Nagyon ritkan van olyan nap amikor nem ennyire aktiv. Nem is ertem, hogy nem farad el :)

2017. aug. 16. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy normális-e, azt nem tudom, de a fiam napok óta ezt csinálja. Fél óránál több nyugi nincs egész nap, se éjszaka. Hihetetlen, mennyi energiája van. 33 hkm
2017. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24 hetesen még nem éreztem ennyire, talán 28-30 hét között kezdett úgy igazán kialakulni a rendszere amit már meg is tudtam figyelni, főleg hogy addig nekem harántba volt a baba nehéz volt rájönni mije hol van épp. Most 34 hetesen is aktív nagyon pedig érezhetően egyre kisebb a mozgástere, de így hogy most már rendes irányba fekszik könnyebben kikövetkeztetetem a kis testrészeit - meg helye sincs nagy bukfencekhez. Ő akkor sokkal aktívabb ha hideg front van, esik vagy nagyon fúj a szél, olyankor éjjel sem hagy aludni, a meleg elpilleszti, olyankor lustább ő is. Biztosan alszik a te babád is pl mikor téged is hagy. Éjjel sokszor azt veszem észre, hogy mikor visszaérek a mosdóból az épp soros pisilésről addigra ébred. Aztán fészkelődik kicsit és mire mindkettőnknek megfelelő pozíciót találok általában ő is elszundít. De hiszem hogy kisebb mozgásokat akár álmában is tesz.
2017. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 22 hetes vagyok és pont emiatt aggódok én is pár napja. :D

Azt olvastam, ilyenkor még majdnem 20 órákat alszanak, hát, a mi kislányunk is szerintem majdnem 20-at ébren van, de már hetek óta.

De olyanokat rúg, hogy simán látszik a hasamon is, ha felhúzom a pólót. És nem kicsit emelkedik ki a hasam... van is már róla jó pár videó, az apjának nagyon tetszik. :)

Mondjuk én aludni még tudok tőle, de ha felébredek éjszaka, egyből érzem, hogy rugdos.

2017. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!