Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. hetesen 6,5 kg hizas sok?

24. hetesen 6,5 kg hizas sok?

Figyelt kérdés
51,5 kg rol indultam es most 58 vagyok. Nekem ez eleg soknak tunik, mert a vegeeig meg sok van, felek, hogy a vegen 70kg os leszek :/ szerintetek sok? Sok gyumolcsot eszek nagyon, lehet hogy attol is hizok? A gyumolcscukor miatt? A masik kerdesem, hogy ha haton fekszek akkor ugy erzem mintha a hasam felnyomna a gyomrom es a tudom es kellemetlen erzes a levegovetel is, ez normalis?
2017. aug. 19. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen magas vagy.


Nyomja a méhed a belső szerveket, ez normális. Leginkább a bal oldalon fekvést ajánlják.

2017. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
168cm
2017. aug. 19. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz nem sok ez a hízás.
2017. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel eddig nagyon vékony voltál, kb. most vagy az ideális testsúlyodon. Tehát neked nem sok.

A háton fekvést meg valóban pont emiatt, amit le is írtál nem igen szokták javasolni, ha ezt érzed. A belső szerveket nyomja ilyenkor a baba, teljesen természetes ez az érzés, így ha nem jó, akkor hanyagold és inkább oldalt feküdj.

2017. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Háton fekvéskor a méhed súlya a gerinc melletti ereket is nyomja ilyenkor, ami nem jó a keringésnek, zsibbadhatsz is tõle, ezért inkább az oldalt fekvés javasolt.
2017. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ajánlott max. hízás egy terhességnél 12 kg.

Van aki ennél sokkal többet és van kevesebbet hízik, de nem lett belőle baja.

2017. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!