Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen tünete volt a...

Kinek milyen tünete volt a pozi teszt előtt (mellfájdalom, hasszurka, görcsölés)? Ezek szoktak lenni nektek mensi előtt is? Megéreztétek, hogy na most sikerült vagy nem?

Figyelt kérdés
Pl. Nekem mensi előtt se szokott fájni a cicim, csak nagyon ritkán érzékeny a mellbimbóm. Inkább nekem mensi előtt jön a görcsölgetés. Még próbálkozunk, a héten kellene megjönnie, de eddig semmit nem vettem észre, nincs mellfeszülés, semmi. Attól még lehet baba?
2017. aug. 22. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyetlen tünetem volt nemvàrt előtt és nemvàrt idején, a sűrűbb vizelés. De akkor még azt hittem hogy felfàztam. Kb rà egy hétre jött az összes többi. Fejfàjàs, szédülés a terhesség okozta alacsony vérnyomàs miatt. Egész napos kínzó hànyinger stb.
2017. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi. :-)
2017. aug. 22. 09:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mellem fájt, ami azért volt érdekes, mert sosem szokott. Azt hittem az új melltartómmal van gond. Gyanús akkor lett, amikor napokkal később is fájt még, sőt, egyre jobban, pedig már nem azt hordtam. Ezért én már aznap csináltam tesztet, amikor meg kellett volna jönnie, és bár akkor még nem látszott semmi, igazam volt :)
2017. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én meg pecsételtem peteérés után a 10ik nap kezdődött 2 napig. Vagy beágyazódás volt vagy progi hiány. De kaptam progi pótlást biztos ami biztos. Kb ennyi tünetem volt.
2017. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ugyan azok a tüneteim mint mikor meg szokott jönni. A cicim fájt kb. ovu után egy héttel ( még mindig fáj 5 hetes vagyok). A hasam is görcsölt kicsit ahogy szokott. Egyetlen ami kimaradt az a pattanásodás.
2017. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ja meg a mensi 😊
2017. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Semmilyen tünetem nem volt, se mellérzékenység, se görcs, semmi. Menstruáció előtt sem szokott lenni semmi előjel,és közben se szokott pl fájni a hasam.

Késett már néhányszor 1-2 napot, de abban a hónapban, amikor pozitívat teszteltem, biztos voltam benne, hogy most a baba miatt késik.

2017. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a 7.dpo-n elkezdett fájni a mellem. Olyannyira hogy nem tudtam hason feküdni.Aztán ha Napközben leültem akkor olyan furán lüktetett minden porcikám. Na meg az ingerültség és fejfájás ami furcsa volt. 10.dpo-n már tudtam hogy miért.A teszt halvány volt de egyértelműen pozitív. 😊 Aztán a 6.héten jöttek az igazi tünetek. 0-24-ben hányinger,hányás stb..

26+3hkm

2017. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előjele nem volt, maximum valami miatt sokat ettem es két hónap alatt emiatt rámjött 8 plusz kiló. De semmit nem éreztem. Aztán feltűnt, hogy késik a menstruációm, utoljára július elején jött. Elmentünk a gyógyszertárba, vettünk 3 tesztet, amiből 2 negativ lett, vártam még pár napot, a harmadik az nagyon nagyon halvány lett, de a többi ehhez képest fullóres volt. Rá 3 napra még vettem kettőt, egyiket megcsináltam, máris erősebb volt a csik. De mai napig semmi tünetem, max ég a gyomrom, ami nem szokott nekem gyakran
2017. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan hónapban teszteltem pozit, amikor azt hittem, terhes se lehetek, előtte jöttek helyre a petefészkeim, nem is szexeltünk peteéréskor, csak 4 nappal előtte utoljára. Egy ponton szúrt a hasam a méhemnél, főleg mikor pisiltem. Napokig nem foglalkoztam vele, meg mondogattam h meg fog jönni, aztán egyszercsak leesett, hogy napok óta ezt mondom, pedig még mindig lenne 3-4 napom a mensiig. Akkor jött egy megérzés, teszteltem egyet, de rögtön utána már szidtam magam, hogy kár volt a tesztért. Hát nem, pozitív lett, 2 éves elmúlt a hölgyemény :D
2017. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!