Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellőletek is eltűntek a...

Mellőletek is eltűntek a barátok, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
26 hetes kismama vagyok,és akikkel eddig jóban voltam,most rám sem bagóznak.ha én nem irok nekik,hogy mi újság,hogy vannak,akkor eszükbe se jutok.én meg már bele fáradtam,és egyre kevesebbszer írok.megmondom őszintén,hogy sokszor már nagyon szomorú vagyok,mert facebookon mindig posztolgatnak,rakják fel a képeket az új barátokkal,de arra sosincs idő,hogy nekem irjanak.egyik barátnőm,akinek most 3 hónapos a pici,mikor terhes volt napi szinten beszéltünk,folyton kerestem,hogy mizu,hogy van,aztán össze ismerkedett egy csajjal,akivel egyszerre szültek,azóta elválaszthatatlanok,nekem sose ír,ha én írok egy gyors válasszal leráz,aztán közli,hogy később ír,nem ér éppen rá,de valahogy egy a később mindig elmarad. :( férjem dolgozik,én meg olyan magányosnak érzem magam,és bánt,hogy velük kiskorom óta jóba voltam,itt vagyok 28 éves,és most jövök rá,hogy nincs is egyetlen egy barátom sem. :(
2017. aug. 22. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Ez ilyen facebook-betegség, ami neked van. Szokjál le a facéról, meglátod, hogy igenis vidám az élet nélkülük is azokkal, akik ott vannak veled 3D-ben. :)
2017. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Ismerős.

Egyetlen barátnőm van, akit igazi barátnak merek nevezni. Ő is nehezen kezeli a helyzetet, pedig én aztán egyáltalán nem traktálom a részletekkel, úgy viselkedek, mint előtte. Mégis, ha pl otthon maradtam,mert nem akartam hányingerrel buszozni, nem értette meg, vagy mikor mondtam, hogy nagyon fáradt vagyok, és fáj a derekam, akkor kérdezgette, hogy mégis mitől, mikor nem csinálok semmit.

2017. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nyilván boldog vagyok,nem ez a kérdés,és nics facebook betegségem,csak elszomorít,hogy akiket eddig a barátomnak hittem huszon x évig,azok egyik napról a másikra úgy lekopnak mellőlem,ha változás áll be az életemben,hogy hűlt helyük nem marad.
2017. aug. 22. 21:40
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Maradtak (pedig nekik még tervben sincs gyerek így 30 évesen sem, nekem pedig már 2 is van)
2017. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Én telljesen kedves kérdező,velem is ez történt.Igaz sosem volt túl sok barátom,de akik voltak igaznak hidtem.Hát kár volt! Meglásd idővel sikerül majd új kapcsolatokat\barátságokat szerezned.A régiek miatt pedig ne bánkódj,jobb hogy kiderült hidd el! Addíg is koncentrálj a gyermekedre.Csavarogjatok sokat,majd kialakul minden.Ha van kedved nekem nyugodtan írhatsz. 30 éves\2 kisfiú anyukája
2017. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Eltűntek mellőlem is. Volt akinek amint bejelentettem a terhességem(ami tervezett volt) nem állt velem többet szóba, mintha megbántottam volna(ő nem tervez gyereket, nem vágyik rá) 3 hónapos a babám, úgyhogy én is eléggé egyedül vagyok :(
2017. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
A megértelek szó kimaradt! Utolsó voltam
2017. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az ilyen nem barát!!! Keress igazi barátot.Ezeket felejtsd el!
2017. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lehetőséged kismama tornára, jogára járni? Jó alkalom, hogy megismerkedj más terhes nőkkel a környékedről, akik veled egy cipőben járnak, és fognak is, hiszen azonos élet helyzetben vagytok.
2017. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így jártam. A legjobb barátnőm, azóta nem áll szóba velem, mióta mondtam neki hogy terhes vagyok. Ennek lassan három éve.

Egy másik barátnőm, igaz szóba áll velem, de kb. két három havonta, pedig előtte heti többször is találkoztunk.

Én teljesen elképedtem, hogy egyáltalán ilyen létezik, de tényleg.

Ja igen és a harmadik legjobb barátnőm, úgyszintén szépen lassan lekopott.


Na, ezeket így utólag én már egyáltalán nem sajnálom, meglátszik hogy nem is voltak barátok. Csak kár volt rájuk 10 éve pazarolnom az életemből.

Viszont, jó hír hogy amióta megvan a kicsi, új barátokat szereztem, a játszó bölcsiből, a baba mama klubból. És ők sokkal sokkal jobb barátnők mint a többiek valaha is voltak.

És úgy néz ki hogy ők már megmaradnak, hisz a gyerekeink egyszerre, együtt nőnek fel. Úgyhogy ne add fel, csak miután meglesz a baba próbálj újakat keresni.

2017. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!