Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes vagyok? Volt...

Lehet terhes vagyok? Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg kérdés van a témában, de vagy halottak vagy nem olyan ami nekem kell. Szóval elég érdekes a helyzet. Aug. 2.an volt meg utoljára a menstruaciom. A menstruáció 6.napjan tehát 7.én voltunk egyutt a parommal vedekezes nelkul. Rá 5 napra, 12.án egy picike rózsaszín folt volt a bugyiban meg a papíron. Aznap elkezdett fájni a fejem... 6 napon keresztül fájt... elmentem orvoshoz vele aki kuldott kulonfele vizsgalatokra... akkor kezdtem el gondolkodni rajta, hogy lehet terhes lennek, mert a melleim is elkezdtek fajni. Mind a kettő (az egyik mintha jobban fájna) alul és oldalt a hónaljam fele... a mellbimbóm viszont nem érzékeny, de volt has szurkalas is 2 alkalommal (pontosan nem tudom mikor) bal oldalon alul... de nem egeszen lent hanem a köldökömtől lefele 3 ujj tavolságra a bal oldalon. Viszont nem eszem tobbet nem vagyok rosszul semmi egyéb tunetem nincs! Nem bánnám ha baba lenne. Viszont matematikailag lehetetlen, hogy terhes legyek hiszen 16.án kellene peteeresnek lennie... csináltam tesztet de még 5 nap van a mentruációmig negatív lett. Volt már valaki hasonló cipőben? Vagy tudnátok segíteni? Előre is köszönöm! :)

25 éves vagyok.


2017. aug. 24. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne filózz ennyit, várd meg, hogy megjön-e, ha nem pár nap késés után tesztelj. Ilyen egyszeru ez.
2017. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég nehéz mivel páromnak nem akarom mondani (meglepetést szeretnék) kitaláltam, hogy hogyan mondjam el ha terhes vagyok (nem most találtam ki már hónapokkal ezelőtt) xD lehet butaság... ezért írtam ide mert beszélni szeretnék róla de nincs kivel. És ha van ilyen ember akinek hasonló volt akkor rwménykedhetek :D
2017. aug. 24. 13:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ugyan az... azt hittem, hogy az előzőt sikerült törölnöm de nem... 😶
2017. aug. 24. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem engedi sajnos. En csak elkuldtem neki a kepet a tesztrol meg csorgettem (eppen aludt) fel komasan nem tudta mi az :D felhiv, hogy ez most az amire o gondol? :D mondom igen :D ha nem szolok neki mikor mocorog hogy erezhesse akkor megy a durci, hogy az o picifiat erezni szeretne :D
2017. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!