Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnék megnyugodni?

Hogyan tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!24 hetes,4 napos vagyok.Kicsit alapból hipochonder családi tragédiák miatt.Nagyon aggódós is vagyok.Akármilyen apró elváltozást érzek a testemben már a legrosszabbra gondolok.Most éppen a nászútunkon vagyunk Görögországban,de egyáltalán nem tudok ellazulni,mert attól félek,hogy pl beindul a szülés valamitől és nem tudnak itt segíteni rajtunk.Hozzáteszem,eddig problémamentes terhességem volt,egészséges a babánk.Tudom,hogy le kellene nyugodnom valahogy,de alig várom,hogy hazamenjünk és biztonságban érezhessem magam.Szegény férjem pedig nem érti,hogy mi a bajom és próbálok a kedvében járni,de még 3 nap...Egyik nap elvagyok,másik nap pedig jönnek az aggódásaim.Amióta megjöttünk a székletem zöldes színű és híg,nem merek normálisan enni mert nem tudom mitől van.Most arra keltem,hogy kicsit zsibbad az egyik lábam.Ettől is teljesen kivagyok.Baba mozog normálisan,neki láthatóan nincsen baja...Nekem annál több 😔 Megtud valaki nyugtatni?Volt aki hasonló cipőben járt?
2017. aug. 26. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek,pont ilyen vagy,mint te :( mindentől parázok,a legapróbb tünetbe a legrosszabbat képzelem..de ez a hig széklet az idegeskedéstől van,hidd el.

Mi júliusban voltunk nyaralni,akkor voltam 24 hetes,igaz elég aktív voltam,végig kirándultuk a hetet,de én is rettegtem,hogy ha valami baj van(sajnos nekem voltak anno vetéléseim,volt ami 18 hetesen volt),akkor mi lesz,és nekem meg szorulásom lett,végig kísérte a nyaralást,de annyira,hogy már görcsölt a hasam,és már már nem tudtam eldönteni,hogy a méhem görcsöl,vagy a szorulás okozza.miután haza jöttünk kellett pár nap,hogy vissza álljon a rend.

2017. aug. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vagy el se kellett volna menni. Mi eleinte érdeklődtünk hány hetes korig lehet nyugodtan repülni de aztán inkább nem mentünk külföldre egész terhesség alatt biztos ami biztos. :)
2017. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Január óta be van fizetve és ez a nászútunk,ezért jöttem el.Meg azért,mert a dokim is mondta,hogy csak nyugodtan.34 hétig repülhetek is.Nem a repüléssel van a gond,másfél óra.Hanem azzal,hogy mindig mindenen parázok 😔
2017. aug. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!