Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor vette meg a babának...

Ki mikor vette meg a babának a dolgokat?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
14. héttől folyamatosan kerestem az akciós babacuccokat, 26. hétre már szinte megvolt minden szükséges. Még a szoptatáshoz való dolgokat nem vettem meg.
2017. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Olyan 12 hetesen megvettem a kismama párnát, az nekem kellett aludni :D Anélkül nem tudom, hogy éltem volna túl XD Na meg császár után is sokat segít az alvásban és szoptatásra is alkalmas.


No de mi akkor kezdtünk mindent megvenni amikor biztosra tudtuk a baba nemét, 21. héttől. 30. hétre gyakorlatilag minden meg volt. Már csak a nem sürgős apróságok maradtak hátra.


Bevallom így utólag jó döntés volt, mert 30. hétig ugyan nagyon jól voltam, de utána tényleg minden utolért és nem igazán bírtam a bevásárló túrákat. Ha 30. hét után álltam volna neki... hát kemény menet lett volna. De ugye ezt senki nem tudhatja ki hogyan viseli a vége felé a terhességet :)


Boldog babavárást és jó egészséget!

2017. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A 29. héten kerültem be a kórházba, nagyjából a 32. héttől kezdtem el online rendelni a dolgokat, 36. hétre, amikor szültem minden megvolt szerencsére.
2017. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 0. UH után ruhákat már vettünk, ekkor 8 hetes volt a baba. A 24. hétre megjött minden a légzésfigyelőn kívül, illetve fél évre el vagyunk ruhákkal is. Most 26 hetes, a héten meglesz a szobája is, úgyhogy csak be kell pakolni, kell egy légzésfigyi, meg a kozmetikumok, illetve pelenka.
2017. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Félidő után mindkettővel. Az elsővel 36 hetesen volt meg minden, a másodikkal 30. Mivel már 26-27 hetesen is nehezen viseltem, gondoltam nem húzom tovább.
2017. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
8-9 héttől folyamatosan, mégis még most az utolsó hónapra is maradt dolog. Még légzésfigyelő kell, bundazsák a hordozóba, néhány melegebb cucc az első sétákra. Még fel kell szerelni a hintát és összerakni a járókát. Hál istennek az első néhány hónap nagyja ruháival kész vagyok. Mosva, vasalva várják kisgazdájukat. Így a 36 héten még nehezebb volna a vasalódeszka mellett állni.
2017. aug. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
36 hetesen rendeltük meg a babakocsit, minden egyebet a 38. héttől.
2017. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!