Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3110-es a méhszájam.28 hetes...

3110-es a méhszájam.28 hetes leszek csütörtökön. Mennyire hamarabb indulhat meg a szülés? Volt valaki igy?

Figyelt kérdés
Ma jöttem haza a kórházból. 4 nap kaptam az infuziot. Az orvos semmi konkrétat nem mondott a fekvésen kivül. Többet fogok pihenni de főzni kell. Meg kezdődik az ovi is ami kb 10 perc séta oda vissza. Segitségem nincs. A férjem dolgozik. Aggódom nem akarom hogy baj legyen. Keményedik és fáj is egy kicsit még most is. Napi 3×2 mgb6.
2017. aug. 29. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod rendelni a kaját legalább? Tényleg pihenni kellene. Amíg a belső zárt nagy gáz nincs, de ez ki tudja mikor következik be, 28 hetesen jó lenne komolyan venni. Amúgy nekem 35 hetes kortól volt 2111 első babámmal és 2 nappal a kiírt előtt született, az utolsó 2-3 hétben nem is pihentem pedig, sőt. A második babámmal 2110 volt 36 hetesen és túlhordtam.
2017. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

28 hetesen nekem is ennyi volt.

32 hetesen 2111 (a kórházba nem akartam befeküdni,gyógyszert kaptam és tüdőérlelőt)

39. hét közepén vérzés miatt mentem kórházba,bő 3 ujjnyira már nyitva voltam, hát az első fájástól nem sokáig kínlódtam :D

De a 36. hétig szinte csak pisilni és fürdeni keltem ki az ágyból,férjem itthon volt mert a 2,5 évessel nem bírtam volna. A 36. hét után gyógyszereket abba hagytam,férjem dolgozni ment,én meg össze vissza a gyerekkel :) (azért a tüdőmet kb kiköptem mikor a 4 hét pihi után először a kapuig elsétáltam)

2017. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

25 hetesen 2100 volt.. Aztán 34 hetesen 1110 most vagyok 37 hetes. Nem változott azóta.

Nem mondom, hogy nagyon pattogtam, de sok (tenyleg sok) fekvéssel es sok magnéziummal nekem sikerült eddig. Az aggódás az roppant rossz. Kicsit többet vizsgálgattak, hogy nehogy valami fertőzésem legyen. (eddig nem lett)

Most en mar nem bánnám ha bejönne az a jóslat is, hogy "könnyen fogok szulni mert masok 3ujjnyi zart mehszajrol indulnak"

2017. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!