Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kialakult...

Terhesség alatt kialakult pajzsmirigy alulműködés. Valaki tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 34.hetes.Terhességi diabéteszem is van ami szintén nemrég derült ki.Tartom a diétát.Szerdán voltam a diabetologusomhoz ahol vért vettek és elküldte a laborba megnézetni a pajzsmirigyem.Ma érdeklődtünk és azt mondták alacsony a pajzsmirigyem ezért gyógyszert kell szednem.Csutortokon van időpontom a diabetologushoz.Akkor fog elmondani mindent.Valaki tudna felvilágosítást adni esetleg?Aki hasonló cipőben járt mint én?Mégis mire számítanak?Ugye szorít az idő is.Nemsokára itt a szülés időpontja.Nagyon féltem a babám :(

2017. szept. 1. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

A babádat ne féltsd 34 hetesen, 16 hetes kora óta a saját pajzsmirigye dolgozik. Mit jelent az, hogy "alacsony a pajzsmirigyed"? Mennyi a TSH? Mert ha a TSH alacsony, az túlműködésre utal, nem alulműködésre. Ha alulműködik a pajzsmirigy az magas TSH-t eredményez.


Én alulműködéses vagyok évek óta, folyamatosan gyógyszert szedek (Letrox), ez a harmadik terhességem a gyógyszerrel. Szoptattam is vele, mert az is lehet.

2017. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!