Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusban szülő kismamik...

Augusztusban szülő kismamik hogy vagytok? Tapasztalatok? Izgultok már?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! mi augusztus 28-ra vagyunk kiírva és már nagyon várom,hogy találkozzak az én kis drágámmal.Kisfiunk lesz és első baba.Én a szüléstől egyenlőre nem félek,igazából eszembe se jut,még,aztán majd meglátjuk. Néha úgy érzem,hogy rohan az idő,aztán meg csak úgy cammog. De már hamar itt lesz a nagy nap! További szép babavárást.
2010. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én nagyon izguloookkkk! 22 éves vagyok, tapasztalatlan de annál jobban reménykedő:). ha minden igaz akkor a párom szülinapjára kapja majd a lányunkat, aug 10re. tegnap vásároltunk kiságyat, babakocsit és egy csomó mindent, tiszta izgi az egész:)) számomra eléggé kínzás a terhesség, állandóan fáj a hasam, szinte semmit nem tudok csinálni,az ágyból is lig kelek fel, folyton wcre kell mennem, az elején is nagyon rosszul voltam.remélem ennél már csak jobb jöhet, és ha már a karomban tartom könnyebb lesz, mint odabenn hordozni. azt mondta az orvos h nagy baba...én biztos voltam benne hogy kicsi, mert a hasam nem tűnik nagynak...legalábbis számomra.nagyon mozog, nagyon nagyon rúg, üt, boxol...táncol, ping-pongozik vagy piruettezik...nem tudom, de fáj:( ugyanakkor jól esik, és örülök minden mozgásának. egész nap fekszem és nézem, csodálatos! császározni fognak, ettől félek is...de szeretnék utána szoptatni és magam fürdetni meg vigyázni rá (ezt azért mondom mert szüleim és anyosomék közt versengés van hogy kihez költözzünk hogy segítsenek)

jó sok mindent összezagyváltam it...de nagyon izgatott vagyok, egész nap erről beszélnék:)

2010. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


nagyon ari vagy ahogy leírtad amit érzel, Én is pontosan így vagyok, egész nap csak erről dumálnék, de hát már mindenki unja az ömlengésemet, pedig Én nem vagyok se fiatal,(35 múltam), meg érzékeny tipus sem, de mégiscsak egy csoda ami velünk történik, nem igaz??? (pedig már majdnem kihagytam...)


Jó egészséget mindenkinek!

30h. km.

2010. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én vagyok, az utolsó előtti. azt reméltük hogy a párom szülinapján jön majd a baba, de az enyémen született, július 31-én, majd kiugrok a bőrömből a boldogságtól!!!
2010. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

15.02 vagyok.

Kedves utolsó!


Gratulálok Nektek, és kívánok jó egészséget, és boldogságot!


Minden rendben ment? ha van kedved leírni, akkor szívesen venném priviben a szülési élményedet...Mi 14-re vagyunk kiírva, már a zabszem a fenekemben...:-)

Minden jót!

2010. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok, na ki hogy van? Mi voltunk augusztus 24-re kiirva, es elobb jott a pici lanyunk, augusztus 17-en megszuletett. A szules nem is volt veszes, EDA-t nem adtak, mert nem lett volna ertelme (mire hatott volna, veget ert a szules).
2010. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!