Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok. A doki...

9 hetes terhes vagyok. A doki elfoglalt, így pár nap múlva megyek hozzá vizsgálatra. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy szállodában dolgozom recepciósként 12 órában két nap munka és két nap szünettel. A recepciós pult mellett található bárban is ki kell szolgálni. Ti meddig dolgoznátok a helyemben? 2 éve már volt egy missed abom.

2017. szept. 9. 18:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Te fogod érezni, meddig bírod.

Én rögtön eljöttem a munkahelyemről, mert vegyszerekkel, mérgező anyagokkal dolgoztam.

Álló munkát, de ezt még bírtam volna egy ideig. A huszas hetekben viszont már egy órát sem tudtam állni, akkor mindenképp eljöttem volna.

2017. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Már előttem sokan leírták a dolgokat.


Amíg bírod addig dolgozz.

Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor igazából nem lehetne oka, hogy abbahagyd a munkát. Eleinte a pici meg még nem is jelent +súlyt ami megterhelné a lábaid. A közérzet lehet rossz esetleg, de az is elmúlik 12-16. hétre. Esetleg, ha nagyon hányós leszel akkor érdemes lehet átmenetileg táppénzre menni.


Szóval sok mindentől függ. Ha nincs semmi nagy gond akkor amíg lábbal bírod hajrá :) +Súly inkább 26. héttől kezd gondod jelenteni... vagyis én akkor kezdtem kicsit érezni, hogy na már lassabban mennek a séták .. xD



Jó egészséget!

2017. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Leszűrtem belőle a dolgokat. Még kiegészítésképpen annyit tennék hozzá, hogy volt olyan vendég, aki mondta, hogy influenzás, de eljött, mert nem akarta a foglalását visszamondani. Szóval az sem egèszséges ha egy kismamára ráköhögnek, vagy a "kedves" vendég ordibál vele, mert neki rossz napja van. Mint legelőszőr írtam, nagyon szeretem a munkám, s hogy két diplomával is szeretem csinálni, az legyen az én dolgom, mert a mai világban olyan szerencsés vagyok, hogy bejelentett munkám van és szeretem is csinálni, jó az összes munkatársam, s állítom hogy jobb a fizum, mint másnak diplomával közszférában. Kérdésemet csak azért tettem fel, hogy tájékozódjak. Sajnos látom vannak megkeseredett, rosszindulatú emberek is. De a többiek válaszát nagyon köszönöm!
2017. szept. 10. 12:04
 14/19 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem megkeseredes. Szimplan az h valakinek rossz naoja van es esetleg veled kicsit ingerultebb ( en is atelem nap mint nap) nem kifogas a munka otthagysara. Illetve de. Kifogas. Rossz kifogas
2017. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

mi volt a missed ab oka? ha olyan, ami ismétlődhet, akkor maradnék otthon.

Egyébként a ezt nem írod, azt mondtam volna, ameddig bírod. Én gyermekjólétben dolgoztam a 34. hétig, az azért sokkal stresszesebb, mint egy recepciózás

2017. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Csak arra reagálnék, hogy influenzás vendég... akkor a buszokon mit csinálsz? Ki tudja kinek mi baja :) Boltba is sok az ember, akkor egész terhesség alatt nem fogsz kimozdulni? Azért ennyire nem kell pánikolni :) Többet ártasz a magzatnak azzal, ha ennyit agyalsz és félsz mindentől. Fő a nyugalom és az optimizmus, nyilván ügyelni kell a kézmosásra meg a zöldségek gyümölcsök alapos megmosására, de teljesen nyugodtan élhetsz úgy ahogy eddig. Ne akarj buborékban élni és majd a babát se bubiban neveld. Sokkal betegesebb lesz, ha nem hagyod, hogy mikor már kúszik mászik, nyalogassa amit talál a szobában :D Minimál kosz úgyis jut a gyereknek, ami kell is, hogy jó legyen az immunrendszere. Szóval minden jót és lazulj el egy kicsit, mert így hosszú terhesség vár rád :)


Vigyázz magatokra, de ésszerű kereteken belül :)

2017. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
39%
Én a helyedben simán kérném a táppénzt. egész nap állsz,sok a hülye,beteg,bunkó. volt már vetélésed. nőgyógyászodnak szólj. ha ő nem segít,keress másikat. a sok bunkóval meg ne foglalkozz. a terhesség valóban nem betegség,de sokan vagyunk akiknek a baba fontosabb mint a karrier és h megmutassuk ki a f...agyerek
2017. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem ertem miert nem halt ki az emberi faj

Hiszen soha nem kerekitettek ekkora feneket a terhessegnek.

Szerintem fekudj vegig uvegburaban

2017. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
HA normalisan dolgozol azzal azran tenyleg megmutatod ki a f..za gyerek.... Edes atya isten gyere le.... Ha nem betegseg akkor minek rogton futni es fekudni? Azert mert valaki lehet beszol holnap.... Ha gyereked lesz probald mar meg feldolgozni az ilyeneket, vagy ne szulj. Mert innentol csakis a kritika es a kritika lesz korulotted. Semmi mas. HA nem birod ezt akkor sok sikert a tovabbiakhoz
2017. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!