Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben mikortól...

Az első trimeszterben mikortól kisebb az esélye a spontán vetélésnek?

Figyelt kérdés
Vánszorognak a napok, alig telik az idő... Megnyugodhatok-e egy picit a 7-8. hét körül, vagy sajnos a 12. hétig aggódnom kell? Már most a mindenem ez a kis Drága :)
2010. máj. 26. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A méhlepény kialakulásáig lehet sanszosabb a vetélés, de jó hír hogy már a 10. héten elkezd kialakulni,és kb. a 12. héttől veszi át aktívan a feladatokat.
2010. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a 12. héttől kevesebb az esélye a vetélésnek!De miért is gondolkozol ilyenen??Nem fogsz elvetélni, és ennyi!!Én is rettegtem, mert volt egy elhalt terhességem a 0. héten, és már nem is reménykedtem, aztán a sors úgy akarta hogy legyen még egy babám!Nyugi, semmi probléma nem lesz!!

37hetes Km

2010. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A 12.hétben a legkisebb az esély.

Nem kell aggódnod,annál roszabb a várakozás-én már csak tudom! Ha már volt spontánod,monjuk a 7. héten,akkor a 9. héten fellélegezhetsz. De felesleges ezen aggódnod!:)

2010. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
19:13 vok! 10. héten volt a vetélésem!csak nem az igazi a billentyűzetem, és nem vesz be minden betűt-számot!Bocsika!
2010. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a második 19:13-as vagyok.

Nekem is volt egy vetélésem,a doki szerint az 6. héten,de mivel tudom,mikor fogant,így bizton állítom,hogy a 8. héten ment el a baba. Azután ismét babás lettem,persze,rettegtem,és csaka 12. héten,az uh után kezdtem nyugisabb lenni,de csak a 18.hét után lélegeztem fel.

2010. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És igazatok van, minek is gondolok ilyen butaságokra? :)
2010. máj. 26. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szia. nah latod igy kezd gondolkozni, en 3hetet fekudtem, beverzes miatt, es a 12ik hetig nagyon aggodtam, de feleslegesen, rajottem hogy csak magamat idegesitem vele. es semmi bajunk nincsen.

csak nyugi. semmi parazas!

20hkm

2010. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!