Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duzzadó erek lábon terhesség...

Duzzadó erek lábon terhesség alatt: mit kell ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Valamint combhajlatban és szeméremtesten is enyhén.
2017. szept. 11. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vénás torna (lábujjhegyre állás, fekve magasra tartott lábbal bokakörzés, ha bírod, levegőbe biciklizés), kompressziós harisnyanadrág (kismamáknak valót keress, gyógyászati segédeszköz bolt, receptre olcsóbb), orvossal egyeztetve (!) (amúgy is jelezni illik neki) Detralex vagy más hasonló gyógyszer és/vagy visszér elleni krémek. Minimum napi 1xfél óra kilépős séta, megfelelő folyadékbevitel, álldogálás, láblógatás kerülése, láb felpolcolása.
2017. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták.

Én is ugyanígy jártam, már borotválni is alig mertem magam, de szülés után elmúlik. TErhesség alatt egyre durvább lesz, de aztán visszahúzódik. Viszont figyelj oda, mert aztán később újra megjelenhetnek, mert ez azt jelzi, hogy a vénák gyengébbek.

Én is kompressziós harisnyát hordtam terhesen és lábakat felpolcolni ha hazamész.

Nem akadálya a normál szülésnek.

Ja és vadgesztenyekrém!

2017. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jeleztem az orvosnak, de nem mondott rá semmit. Aznap pont nem is volt olyan durva. De azóta kezd egyre inkább kiállni...
2017. szept. 11. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!