Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nemvárt napján negativ lett...

A nemvárt napján negativ lett a tesztem! 3 napja késik?

Figyelt kérdés

Aug,26-án voltam együtt a párommal,28-án volt ovum,a ciklusom 24-es

Menzi előtt 5-6 nappal minden nap olyan érzésem volt hogy Megfog jönni amióta megkellet volna jönnie 11-én azóta nincsenek ilyen tünetek,màr tesztelni se akarok clear bluem volt itthon de azt írta hogy nem vagyok terhes!Valaki esetleg volt,van ilyen helyzetbe!!???


2017. szept. 13. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem csinalsz masikat?? Millioszor okosabb dolog lenne (es biztosabb!) mint elolvasni hogy par ember terhes volt aki igy jart, par meg nem. Honnan gondolod, hogy Te melyik csoportot fogod erositeni?


A teherbeeses az a temakor ahol masok tapasztalata nulla rad nezve hisz nem tudhatod te is ugy jarsz-e mint xy vagy ugy, mint yz. Szoval teszt.


De hogy valaszoljak is: en jartam igy is, ugy is. Volt hogy par nap kesessel vegul megjott es volt hogy bizony kisteso lett belole par nap mulva pozi teszttel. Ez nem hiszem hogy rajtad segit :(

2017. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 héttel az együttlét után csináltam egy tesztet,és a Menzi napján is csinàltam tesztet!Ezért kérdeztem,szeretnék még tesztet csinálni csak Nemtudom hogy várjak e még vele?!amugy köszönöm a válaszodat!!
2017. szept. 13. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Már csináljatsz, nem kell várni! Nemvárt napján nekem is negatív volt, mádnap extra halvány pozi. 23hkm
2017. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked!!!Már tényleg félek tesztelni!!!de mindenkép fogok!!
2017. szept. 13. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelj nyugodtan, ha nem jön meg :) majd írj!
2017. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,megfogom írni bàrmi is lesz l!!-:)
2017. szept. 13. 11:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kelett teszteljek,mert megjött?-(
2017. szept. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!