Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja késik a mensesem, és...

4 napja késik a mensesem, és az alul leírtak alapján lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
Szóval az van,hogy épp ebben a hónapban van egy éve hogy gyereket akarunk.S ennyit ez idő alatt nem késett,sőt soha nem is késett ennyit. 28 naposak a ciklusaim. 4.-ik napja nem jön meg és semmi jelét nem érzem.A nemvárt előtt nem fájtak a melleim,nem is éreztem,amikor nem jött meg,aznaptól feszülnek és nagyobbak. Érintésre fájnak,de azt nem mondanám,hogy nagyon,inkább érzem őket. Méhszájam annyira fent van,hogy az ujjam hegyével is alig érem el,napok óta nagyon fel van húzódva és el van fordulva. Puhának érzem odafent. Nem akarok semmit se beképzelni,ezért kérem a véleményeteket. Volt valaki ehhez hasonló helyzetben? Tesztet nem merek még csinálni,úgy vagyok vele,hogy megvárom ha késik még legalább 3 napot. Nemtudom.. nagyon szeretném,és csak bízok.

2017. szept. 13. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján lehet baba, tesztelni kellene.

Az azért okosabb, mint mi így a messzi távolból! :)

Drukkolok Neked!

2017. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már 4 napja késik, nyugodtan tesztelhetsz! :)
2017. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz, ezek a tünetek bármit jelenthetnek.
2017. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem 3 napja késik,a nemvárt napján teszteltem,negativ lett,a menzim előtt 5-6 nappal viszont nekem megjönn érzésem volt egésznap!mikor meg kelett volna jönnie ezek a tüneteim elmúltak érdekes😳Holnap viszont megint tesztelek!!!szerintem nyugodtan teszteli te is!!!Megy a drukk neked is!!
2017. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,gyanús nagyon de nem is merek annyira bízni,hátha mégsem az. Amint lehet csinálok tesztet. Kedves utolsó,nagyon drukkolok neked,hogy baba legyen. Nekem apró görcseim vannak de szinte észrevétlenek.A méhszájam annyira fent van,hogy már végképp nem értem el..
2017. szept. 13. 16:38
 6/7 anonim válasza:
Azért ott ne nagyon matass!-)ne hogy bekapj valamit!-;(te is Amugy elég baba gyanús vagy!nekem a ciklusom 24 es haha baba is van a dologba nagyon fiatal lehet még aug.18-án volt a menzim első napja 26 án voltunk együtt ma meg 13-a van szóval még én is várok és nem vásárolom fel az összes terhességi tesztet!majd írj ám!!!szoritok!!😘
2017. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végül aznap mikor utoljára írtam,megjött :(

Veled mi a helyzet azóta? Drukkolok!

2017. szept. 15. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!