Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez egy elméleti kérdés, ti ha...

Ez egy elméleti kérdés, ti ha nem számítana a pénz a mai világban és sokkal könyebb lenne minden akkor ti hány gyereket szeretnétek? 27 éves nő

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mert csak én vagyok ezzel így hogy több gyereket szeretnék de az anyagi korlátok állják utamat sajnos:(

2017. szept. 17. 10:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
2-t. Legyen egy tesója, mindketten egykék vagyunk.
2017. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 érdekel0 ***** válasza:

3at,de már marad a 2.

A 3.at a 2.gyerkőc után még gyeden be kellett volna vállalni,de már nem vágnék bele újra.

Én is úgy gondoltam 4 év lett volna a jó korkülönbség,de túl nehéz volt a kicsivel,így örülök a "fellélegzésnek".

A pénz jelenleg nem mérvadó szempont,3at is el tudtunk volna indítani tisztességgel az életben.

2017. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
49%
Én 3-4-et szeretnék, még csak 1 van, de még oici. Ha nem számitana akkor 6-ot:).
2017. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
*pici (elgépeltem, bocsánat)
2017. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

4-et :D

Van három leányzó, de már nem valószínű a 4., nem anyagiak miatt.

2017. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
50%

2-4 gyereket szeretnék.

Azonban, ha olyan helyzetben lennék, mint te és 27 évesen nem tudnák több gyereket eltartani, akkor az alábbiak közül választanék:

-6-8 év alatt tanulással stb. megalapoznám a jobb életet, s utána vállalnék újabbat

-beletörődnék abba, ami most van

2017. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ha az anyagiak ténylegesen nem szabnának gátat, és ebbe még az is beleférne, hogy pl takarítónőm van, meg vészhelyzet esetére (betegségek) bébiszittert vállalhatok, akkor valószínűleg azt mondanám, hogy 3 gyereket simán bevállalnánk.


Most 1 van egyelőre, és bár nincsenek anyagi gondjaink, így is fejtörést tud okozni 1-1 szituáció, így maximum 2 gyerekünk lesz összesen. Feltéve ha nem nyerünk pár éven belül egy lottó ötöst.. :)

2017. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
nem az anyagi dolgok számítanak nekem sem, az az oldala hálisten meglenne (bár egy 200nm ház takarítónővel és kertésszel elférne :D ). Nekem sajnos nincs semmi segítségem, és nem arra gondolok, hogy felfogadok egy szittert és rendszeres vigyáz rá, hanem h pl. anyum közel lakna, elvinné 1-1 délután sétálni vagy hozzájuk, addig elmehetnék vásárolni, vagy csak alhatnék...
2017. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!