Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, ti mit gondoltok az...

Lányok, ti mit gondoltok az apás szülésről? Valakinek esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 23:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút a Férjre bíztam, hogy bejön-e. Számára egyértelmű volt, hogy igen, én féltem tőle, mert még a tévén keresztül sem bírja a vért. Nagyon jó volt hogy bent volt, pedig volt ott minden, vér és egyéb dolgok… De a szeme se rebbent, végig biztatott, olyan aranyos volt, ismételgette amit a szülésznő mondott: " most nyomj most ne nyomj, mert nem szabad..." És lényegében a lábam között állt, azt mondta egy csoda volt nézni ahogy a kislányunk a világra jön, majd el is vágta a köldökzsinórt. Az összes barátjának hirdeti az igét, hogy mindenképpen menjenek be, ha gyermekük születik a szülésre. Hozzáteszem, hogy azóta se bírja a vért:).
2017. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igazán bátor férjed van:)

Igazából én is mondtam páromnak hogy nem muszály ha nem akar, elfogadom azt is semmit nem szeretnék rá erőltetni! De mondta hogy be jön:)

Én nem szeretném ha a lábamnál állna:) mert hát félek hogy aztán nem kívánna vagy valami gondunk lenne a továbbiakban a hálószobába :/

2017. szept. 19. 21:52
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Amikor a lábam között állt már nem igazán voltam magamnál, de 9 év után már szerencsére nem okozott ez sem gondot. Engem sokan óva intettek már attól is hogy bejöjjön, de soha, semmi gond nem volt ebből köztünk:). Azóta sincs gond a hálószobában sem:).
2017. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsot!:)

Aranyosak vagytok lányok!

2017. szept. 20. 16:03
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem kerdes h ott volt kettonel most varjuk a hatmadikat es azon is ott lesz.

Nekunk hivatasos szules fotosunk is volt vannak képek meg video is.

Elkepzelni nem tudom h mi gond lehet a szexel ha latja a szulest?!

2017. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem sajnos nem egy pár ismerősöm van, ahol a Férj elhidegült a nőtől emiatt. Nem vagyok pasi, nem tudom.
2017. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Off: Utolsó, nem hiszem, hogy emiatt hidegültek el vagy ha nincs ott, akkor nem így történik. Max. ha az egyik valamit ráerőltettet vagy más reakciót várt volna a másiktól és ezen végre jól összeveszhettek. Egy valódi nő sem csupa kellem és báj csak (ahogy a férfiak sem:)), ezzel az erővel akkor is szétmennek, ha más kiszolgáltatott és/vagy "fúj" helyzetben kellett volna látnia. De ennél is gyanúsabb, hogy inkább a baba miatti átrendeződés boríthatta fel ezeket az (ezek szerint nem túl mély) kapcsolatokat.
2017. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Utolsó előtti vagyok. Abszolút igazad van, lehet ez csak egy "kifogás". Egy Baba tény, hogy próbára teszi a kapcsolatot, de az igazán mélyeket nem tudja:).
2017. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!