Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesség, nagy...

5 hetes terhesség, nagy hematóma a petezsák fölött. Valakinek tapasztalat ilyen téren?

Figyelt kérdés
Tegnap állapították meg a terhességet, egyelőre petezsák van, viszont fölötte egy ötször akkor hematóma. Nem véreztem egyáltalán, nem is barnáztam. Írt fel utrot, no-spat, valamint ágynyugalmat javasolt. Hétfőre rendelt vissza, hogy lássa fejlődik-e a terhesség. Szikhólyag sincs még... Valakinek tapasztalatam hematómával ilyen terhességi korban?
2017. jún. 29. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hét töl kezdödött és nagyábol 2 hét alatt ki is ürűlt.Szigoruan be kell tartani az ágynyugalmat és minden ok lessz.Semmi fizikai megterhelés,11 hts kismama
2017. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kiürülést úgy érted, hogy véreztél? Mekkora volt a hematóma?
2017. jún. 29. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetes terhességnél látott a doki a petezsák alsó pólusán egy 13x8 mm-es haematomát.Írt fel Utrogestan bogyót,napi 3x1 szemet kellett szednem belőle a 13. hétig. Én nem véreztem,nekem felszívódott,de nekem is pihennem kellett,szinte csak feküdnöm volt szabad,és reménykedhettem abban hogy megmarad a picim. A 10. heti Uh-on azt mondták hogy szívódik fel szépen,a 12. hetin azt mondták hogy változatlan méretben ott van még mindig,majd 13 hetesen elmentünk 4D-re ott pedig már nyoma sem volt :/ Hála Istennek a picim normálisan növekedett,velünk maradt,ma már lassan 2 és fél éves kislány :)
2017. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legelső vàlaszolo vagyok,igen 2 hétig hol erősebben hol gyengébben véreztem.
2017. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Megkérdezhetem, milyen kimenetelű lett a terhességed?

Csak azért, mert hasonló helyzetben vagyok, annyi, hogy "csak" kétszer akkora a hematóma, mint a petezsàk. De nekem is fölötte helyezkedik el.

Köszönöm szépen, ha vàlaszolsz.

2019. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!