Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj ennyire, amikor rúg...

Miért fáj ennyire, amikor rúg a baba?

Figyelt kérdés
A 21.hétben járok, de néha úgy megrúg a kisfiam, hogy fáj. Nem korai még az erős rugás? 31.héttől megértem hogy fáj, de még csak félidőnél járok. Kicsit aggódom :( Válaszokat előre köszönöm!
2017. szept. 28. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy kifejezetten kellemetlen volt már 20 hetesen is, de most sem sokkal rosszabb 30 hetesen. Van egy ideg, amire rendszeresen rátehénkedik, azt nem szeretem túlzottan, de egyébként kibírható. Ha nagyon agresszíven mocorog, picit próbálj helyezkedni, lehet, hogy kényelmetlen neki a testhelyzeted. Az én kislányom pl akkor indul be durván, ha ülve kicsit előregörnyedek. Biztos nyomom ilyenkor, mert egyébként sokkal kedvesebben mocorog. :)
2017. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jujj köszi!! :) Nekem is akkor csinálja erősebben amikor ülök, biztosan véletlenül megnyomom a picit :)
2017. szept. 28. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

21 hetesen még nem is éreztem ,nem hogy fájjon.

Az hogy kellemetlen az oké, de az hogy fáj, az azért nem egészen normális, említsd meg legközelebb az orvosodnak.

2017. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1.baba mindig rázkt vmi idegre és a Férjem karjában kapaszkodva mentem, mert nlha,mint egy rongybaba elment az értés a lábamból, ráult az idegre.

2.babadzrvén tolta kb belerugott midnenbe, udegbr stb szabályosan fájt. Végén a bordám alá akart bemenni. Tehát orultem,hogy beindították toxémia gyanu miatt.

2017. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Juj mindent félreérzékelt.

Szóval 1 baba csak viccesen ynomta el az ideget 2 elegge fajt, és folyamat támasztottam ki magam mert mindig befurta magát a bordáim alá. Tehát tud fáj :)

2017. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21 hetesen alig éreztem, leginkább buborékokat :) Én a lábait is csak az utolsó két hétben éreztem, de az se fájt. Én csak a fenekét éreztem állandóan kinyomta a gyomrom felé, na az kellemetlen volt.


Neked biztos valami jó kis ideget talál el. Én szerencsére nem tapasztaltam azokat a nagyon kellemetlen mozgásokat amiket sokan emlegetnek, hogy na majd a bordáimat feszegeti. Nálam furin feküdt így csak nagy ritkán okozott némi kellemetlenséget :D De a fejével előszeretettel fejelgette a hólyagom ... XD


Minden szervezet és terhesség más. Simán lehetnek erőteljesebb érzékeléseid. Főleg, ha vékony testalkatú vagy nem és nem sportolsz, tehát nem erősek az izmaid. De bőven elég, ho

gy úgy fekszik a picur és húúú okozhat kellemetlenséget :)


Jó egészséget!

2017. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A testalkatnak semmi köze ehhez. A méhlepény tompítja, ha elöl tapad, de én 120 kilósan is megéreztem a 14. héten a babát. Hátsó fali méhlepény... :)
2017. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6os vagyok.


Kedves utolsó, akkor mázlis vagy, én 95kg voltam szintén hátsó fali lepénnyel, mégis későn kezdtem érezni :( tehát még a méhlepény helyzete sem tényező igazán.

2017. szept. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21 hetesen még igen kicsit rúg. Nekem az volt a baj, hogy nagyon mélyen feküdt és akkor még faros volt. Az orvos és a védőnő szerint is azért fájt jobban, mert a húgyhólyagomon eltalált egy ideget. Most 30 hetes vagyok, fentebb csúszott, most már fejfekvésű, de keveset mocorog és kicsiket is rúg, nem épp egy örökmozgó. Most is tudja nyomorgatni a hólyagomat, de már legalább nem fáj.
2017. szept. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!