Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen foghúzás és...

5 hetes terhesen foghúzás és csiszolás?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok és lenne egy komolyabb,2 óràs fogàszati beavatkozàsom.

Sok mindenkit megkérdeztem de vegyes véleményeket kaptam.

Lehet,nem lehet?

Vàrjak a 2. Trimeszterben?


Köszönöm


2017. okt. 2. 04:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi problémát okozna ez szerinted. Helyi Erzestelenitest kapsz Max
2017. okt. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi gonfot nem okoz, egyik trimeszterben sem, gonfolom az a kérdésed lényege, hogy az első 12 hétben megy át legjobban minden vegyi anyag, gyógyszer a,magzatba, vagy ekkor károsítja a legjobban. Úgy tudom, hogy az érzéstelenítő nem megy át a magzatba, csak helyileg hat, hogy utána hogyan csillapítod a fájdalmat, az már nehezebb ügy.
2017. okt. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a konkrét kérdésem hogy mi van ha begyulladt? Antibiotikumot nem szedtetek... Ez a konkrét kérdésem.

Meg ugye az a "stressz" ami ott lesz ....

2017. okt. 2. 07:09
 4/8 A kérdező kommentje:
*begyullad
2017. okt. 2. 07:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne szedhetnel antibiotikumot? Allergiás vagy mindre?
2017. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt én orvostól kérdezném meg. Attól akihez mennél kezelésre. Ő lát téged és megtudja itélni számotokra mit jelent kevesebb kockázatot. Ha a rossz fogad bent marad az ugyan úgy gondot okozhat mint a kezelés.
2017. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot szedhetsz terhesen és ennyi stressz semmit nem árt a babának.
2017. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyire sürgős a beavatkozás? Legtöbb fogorvos azt mondja hogy mknden ami halasztható inkàbb a második trimeszterben legyen elvégezve. Ha nem sos én biztos halasztanàm.
2017. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!