Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valamilyen terhességi...

Volt valamilyen terhességi tüneted a 4. héten (menstruáció kimaradása körül)?

Figyelt kérdés
A vérzéskimaradáson és a pozitív teszten kívül? Puszta kíváncsiságból kérdezem, nem terhestüneteket keresek magamon. :)
2017. okt. 3. 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem (ikrek lettek volna, nem maradtak velünk)


Másodiknál, 5 nappal nem várt előtt alhasi fájdalom ami fura volt, ekkor még nem gondoltam babára.

Másnap ebéd után megszédültem és délután furán fájt a hasam, nem a petefészkemnél szúrkált ahogy szokott, hanem középen fájt. Aznap pozit teszteltem. Ez nekem a 11. dpo volt.


Holnap lesz 2 hónapos a pici fiúnk :)

2017. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5.héten nagyon durva mellérzékenység és derék fájdalom.
2017. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Volt. Émelyegtem, barna folyásom volt, amire azt hittem hogy meg fog jönni. Aztán rá egy hétre hányinger, a babát nem terveztük, eszembe sem jutott először hogy terhes lehetek :D De amikor rájöttem nagyon örültem neki
2017. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!