Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány és híg menstruáció?...

Halvány és híg menstruáció? Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Már 4-5 napja késett de tesztet csak hétvége felé akartam csinálni, pont azért mert gondoltam, hogy csak késik.

Szóval a múlthéten görcsöltem egy kicsit és múlthét pénteken kellett volna megjönnie. Tegnap hányingerem volt ezért arra gondoltam, hogy talán terhesség. Ma reggel ébredés után elmentem pisilni és ahogy megtöröltem magam, már láttam, hogy ma meg fog jönni. Úgy is történt, délelőtt raktam be egy tampont de wc hiányában még csak nemrég vettem ki és azt láttam, hogy világos színű vér volt, de nem is tudom milyen színű... mert nem mondanám, hogy piros, nem is barna. És híg. Mikor beraktam a tampont már görcsöltem, az kitartott egész délutánig, bár vettem be fájdalomcsillapítót. A fájdalom nem volt annyira erős mint máskor.

Arra gondoltam hogy mi van ha ez nem rendes menstruáció, hanem mondjuk mégis terhesség volt. Viszont az szerintem jobban fájt volna és erősebb is lett volna. Vagy nem? Mit gondoltok?


2017. szept. 27. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy tesztelj reggeli első vizeletből. Nehéz lenne megmondani mi az oka a tüneteidnek.
2017. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, de semmilyen vérzés nem normális terhesség esetén... Amikor én vetéltem 5-6 hetesen, ömlött a vér...
2017. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!