Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdődtek a...

Nektek mikor kezdődtek a rosszullétek?

Figyelt kérdés
Most 4.5 hetes terhes vagyok, semmi rosszullét. Mielőtt meg kellett volna jönnie mensimnek még ereztem enyhe kajaundort de eltel 4 nap es semmi. Ez normalis? Nektek hogy volt?
2017. okt. 4. 14:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Nemvárt körül nagyon gyakori pisilés, de utána a 6. hétig semmi. Kicsit aggódtam is, hogy ez mennyire normális, de utána megkaptam kamatostól :)
2017. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, nekem csak a mellfeszülés és a gyakori pisilés volt előtte, más semmi.
2017. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Nekem a mellem nem feszult csak a mellbimbom volt extra erzekeny.meg ugy emlekszem hogy a 6dik hetig volt a megjonni erzes nem volt kellemes de semmi gond:)
2017. okt. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
4+6 vagyok és most fáradékonyság illetve olyan van mintha rossz lenne kicsit a gyomrom. Néha gyomorégés tehát mintha a nyelőcsövemnél lenne a kaja plusz nem mindig esik jól a kaja. Miután megettem rossz. De kimondott hányinger nincs.
2017. okt. 7. 19:01
 15/21 anonim ***** válasza:
egyél többször, se keveset, nekem ezt mondta a doki, mert terhesen lelassul az anyagcsere nagyon. De én érzem is, h kevéstől is nagyon eltelitődök
2017. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nekem semmi -féle tünete nem volt először, hogy terhes vagyok. Pont akkor vártam a mensit mikor az esküvőnk volt, így nem is figyeltem a szervezetem, gondoltam vagy megjön vagy nem. Gondoltam csak a stressz vagy izgalom. HÁT NEM.. Nagyon fájtak a melleim, mensi első napján is mindig fájt de éreztem, hogy ez már nem olyan fájás. Majd a buli közepette valahogy bekattant, hogy terhes vagyok :) Hétfőn meg is csináltam a tesztet egyértelmű pozitív volt.

Mi 5+4 hetesen voltunk először dokinál.Már látta is :)

Nagyon őrültem semmi rosszul lét,... Na igen ám én kis naív.. 7+3naposan mentünk a dokihoz ismét, pontosan a 7. Héten kezdődött.. konkrétan enni inni nem tudtam minden kijött,még a víz is, de mindig próbáltam pótolni nehogy baj legyen. Minden reggel meglátogattuk a wct de sokszor volt hogy még napközben is többször.Borzalmas volt :D Szerencsére már 12+4 hetesek vagyunk, és lassan lassan elmúlik. :) Már csak 1 kellemetlen szag miatt kellett a mosdóba mennünk 1hét alatt :) Úgy néz ki az állandó rosszullétek már elmúltak :)

Bocsi ha hosszú lett :)

2017. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Koszi a tapasztalatmegosztást.

Nekem két gyerekem van mind a kettővel majd meghaltam annyira rosszul voltam és en is kihanytam a vizet is. Még tárgyaktól pl játszóasztal is émelyegtem. Most 5+2n vagyok de semmi tünet eddig még. Mellfájdalom sincs.

2017. okt. 10. 16:58
 18/21 A kérdező kommentje:
Na elkiabaltam tenyleg. Hetfon azaz 6 het 1 naposan kezdodott a folyamatos emelyges. Azota is tart azaz mar 4 napja. De egesz nap tenyleg. Durva hogy 6+0 heten semmi nem volt es 6+1 heten mar hanyas... azota minden nap hanyok
2017. okt. 19. 17:08
 19/21 anonim ***** válasza:

7 és 12es vagyok, már 10+3 hetes vagyok, de még mindig undorodok minden kajatol, alig van vmi, amit neha finomnak érzek..gumicukor jolesett két napig(tudom hulyeseg) most meg hasmenést kaptam tőle, most ezen aggódhatok, h megy a hasam 3-4 napja :(

kitartást neked is, igyál, h ki ne száradj! és a magne b6 kicsit segit.

2017. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Mint írtam elmúltak a tüneteim mint pl hányás hányinger. De.. soha nem gondoltam hogy ennyire szenvedni fogok a fejfájással...így napról napra ez gyötör. Soha nem vettem be gyógyszert kis pihi és mindig elmúlt, hát most a terhesség alatt nem..bármit teszek.Borzalmas hogy ledönt... A másik pedig hogy nem tudok főzni :D mint egy kis tini aki most kezdi próbálgatni :D mindennek más íze van még egy csokinak is amit előtte imádtam.Borzalmas hogy máshogy érzem az ízeket. És ha főzök is csak 1x tudok enni belőle pl. Másnap már nem... 14hkm :)
2017. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!