Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e olyan köztetek, akinek...

Van-e olyan köztetek, akinek a terhesség alatt hosszabb barnázás után jól végződött a terhesség és lett baba belőle? PozitÍv történeteket szeretnék.

Figyelt kérdés
Az első pozitÍv teszt óta, 3 hete már minden nap barnázok. Utrogestant szedek már 2 hete, de Így is. A baba eddig fejlődött, pár napja voltam uh-n utoljára, 7h a magzati mérés alapján,a terhesség 8 hetes. Az orvos nem izgul a barnázáson, azt mondja előfordul, de nekem se éjjelem, se nappalom.. Fél éve volt missed ab-em, rettegek. Igaz, akkor semmi jele nem volt, hogy gond van. NegatÍv történetet olvastam már eleget, örülnék egy kis reménynek.
2017. okt. 6. 11:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

En barnáztam az elsovel ő elment korán 5+6 hetesen kb felszivodott aztan megjott..


Masodikkal vereztem is barnaztam is a 7.hét közepéig kb aztan elmult. Szigoru ágynyugalom ( az nogyogyaszati nyelven annyit tesz h csak pisilni és kakilni kelj fel) magnezium 4x1 és utrogestan vagy más progeszteron

2017. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

En itt vagyok, 18 evesen, egeszsegesen. Ha ez eleg pozitiv :)

Sokat volt a terhesseg alatt korhazban anyukam, mert nagyon sokszor elkezdett verezni. Utolso ket honapot vegig bent toltotte, de egeszseges lettem, termeszetes szulessel szulettem. Nem lett semmi baj. :)

2017. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Missed abkm és 2 vetélésem is volt már. Ezeknél se barnázás, se vérzés nem volt. Amikor a fiammal voltam terhes, barnáztam a 6-7.héten, pedig én is kaptam progeszteron pótlást. Kórházban is voltam, semmit nem találtak. Egészséges fiam született.

Most ismét terhes vagyok, 7.hétben. Szedek progi pótlást, de pozitív teszt óta többször barnáztam, egyszer véreztem is. A babával minden rendben van. Az orvosom azt mondta, ha nem erős és sötét a barnázás, hanem csak halvány és nem bő folyással jön, azt az is okozhatja, hogy nő a méh és a hajszálerek megpattannak. Bízom benne, hogy nem lesz gond, ne add fel te sem. Kitartás!

2017. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nagy fiammal baráztam bőségesen. 4 éves huncut kisfiú. :)
2017. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12 hétig mindennap. Rémálom volt...aztan1x csak elmúlt. Azóta 9 éves nagy lány
2017. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Norman Bates ***** válasza:
6. Heten vereztem kicsit, utana 2 hetig barnaztam. Kaptam antibiotikumot, azota nincs panaszom. Ma vagyok 15 hetes.
2017. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 3. és 6. válaszadónak problémamentes terhességet kÍvánok.
2017. okt. 6. 13:18
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
En csak alkalmankent barnaztam es vereztem, a baratnom viszont komolyabban kb 12. hetig. En mar megszultem az egeszseges babamat, o kb 30hetes terhes egy szinten egeszseges babaval :) Jo egeszseget kivanok!
2017. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mennyi utrot szedsz?

Én 3*1 et kaptam és nem múlt el a barnázás, az egyik alkalommal olyan sok jött, h bementünk az ügyeletre. Az ottani doki azt mondta, h minden rednben csak emeljem az adagot 3*2 re. Utána szépen el is múlt a barnázásom.

2017. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
5. héttől az elsp trimeszter végéig kellett 3x2 szemet hüvelybe. Barnáztam mellette is. 5 hónapos a fiam. :)
2017. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!