Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapja halvaszületett a...

Alexandra1028 kérdése:

4 hónapja halvaszületett a kisfiam 21 hétre idő előtti burokrepedés miatt. Az okát megmondani nem tudták az orvosok! Mennyi az esély rá, hogy újra előfordul?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz 5-hetes terhes vagyok! Eddig orvosnál még nem voltam csak a tesztek pozitívak ! Nagyon örülök ,de félek is nagyon...

#terhesség #Idő előtti burokrepedés
2017. okt. 8. 21:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hú hát ez tényleg elég durva :-( tényleg sajnálom!

Én most 28 hetes vagyok, a fiam 34 hétre született, előtte a lányom időre.. Kicsit bonyolult de az a lényeg, hogy ha a fiam esetét önállóan nézzük, akkor van esély most is, hogy hamarabb beindul, de ezt cáfolja h a lányom ki tudtam hordani. Szóval várunk mi lesz.

2017. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szorítok nektek ,hogy minden rendben legyen!!
2017. okt. 11. 19:50
 13/19 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam, hogy a fiúk "gyengébbek ".

Legtöbb esetben a fiúkkal van valami gubanc.

Ezért (is) lehetett, hogy a fiad korábban jött.

Ha most is fiút vársz legyél óvatos, biztos ami biztos.

Tényleg nem ijesztegetni akarlak, csak én ezt tapasztaltam.

De azt a 2 hetet már fél lábbal is kibírod, utána meg minden nap siker :)

Drukkolok!

2017. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mikor mész orvoshoz kérdező?

Esetleg voltál már?

2017. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy Angliában élünk és itt minden nagyon nehezen megy... és úgy gondolom nem is igazán figyelnek oda a dolgokra ! Igen elmentem orvoshoz és közölte ,hogy az első ultrahang a 12.-13. Hét körül lesz . Szóval most sem számíthatunk nagyobb odafigyelésre eddig úgy tűnik :( Arról nem is beszélve,hogy itt egyáltalán nem csinálnak nőgyőgyászati vizsgálatot, csak nem értem akkor hogy veszik észre ha például a méhszájjal van probléma ?
2017. okt. 12. 21:14
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Angliaban elo baratnom neha hazarepult a terhessege alatt 1-1privat vizsgalatra h nyugtassa a kis lelket.Minden terhesseg mas es mas,szerintem az h hamar teherbeestel egy nagyon jo jel.Vigyazz magatokra es higgy benne h ez egy eros,stramm baba,akivel csak a 40.hetben talalkozol majd!

Lanyok le a kalappal elottetek!! Nagyon sokat elbir az anyai sziv es a szervezet.

2017. okt. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
17%
Kaptál elég választ, minek kiemelni???
2017. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Fuuuu, 17es, de bunkó vagy. :/
2017. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
27%

nem bunkó, realista.

Nem gondolom, hogy ha vele, történne ilyen, akkor válaszokra vadásznék... ha érted.

Pár hete volt itt egy ugynailyen kérdés, törölve lett, nyilván nem véletlenül.

2017. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!