Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-29 hetes kismamák, mennyit...

28-29 hetes kismamák, mennyit "híztatok" eddig? Ki mikorra van kiírva és fiú vagy lány lesz?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

5 kg, Dec 31. És meglepi lesz a neme. :)

28 hkm

2017. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én január 2-re vagyok kiírva. Nem tudom, de előfordulhat enyhe hasi görcs? Nekem reggel volt egy kicsi, de utána elmúlt. Ez mennyire normális?

2,5 kg-nál " tartok", de ez mint tudjuk nem hízás, hanem nő a baba.

2017. okt. 9. 22:35
 3/19 A kérdező kommentje:
Kislány lesz amúgy.
2017. okt. 9. 22:36
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindenki azzal riogat minket, hogy milyen lesz a karácsonyunk, mégis milyen lenne? Szerintem ez lesz a legszebb. Nektek nem mondanak ilyeneket?
2017. okt. 9. 22:40
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott keményedni a pocakom, ma kifejezetten sokszor volt rá példa. Mondjuk sokat mozogtam is.

A karácsony miatt nem félek, ránk nem néznek furán miatta.

2017. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Azért riogatnak vele, mert az már annyira a vége, hogy mindegy milyen fitt vagy és keveset hízol már nagyon nagy lesz a baba, kb. semmilyen pózban se lesz jó sehogy se, nehéz lesz aludni, nehéz lesz menni, nehéz lesz ülni, egyáltalán bármit csinálni, 30x fogsz pisilni egy nap, a lábaid meg olyanok lesznek mint egy-egy rúd párizsi.

Én most 33 hetes vagyok, nem híztam, a 28. héten az orvosnál is megjegyeztem, hogy érdekes én azt hittem sokkal rosszabb lesz, de mennyire nem akadályoz semmiben, aztán csak annyit mondott, hogy azért még hátra van 12 hét. És már most a 33. héten kezdem érezni, hogy na igen. Néha pl. tartósan úgy fekszik a baba, hogy olyan érzés, mintha leszúrtak volna. És még nagyon sokat fog nőni...

2017. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nekem elég sokat mozog, vizesedni nem vizesedek arról már tudnék. Igazából én is jövök- megyek, tornázom szóval aktív vagyok. Minket a karácsonnyal riogatnak, de nem érdekel más véleménye, ez van.
2017. okt. 9. 23:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azt gondolod, hogy azért, mert 3 hónappal a szülésed előtt nem vizesedsz, akkor nem is fogsz? :D


Egyébként lehet azért is ijesztgetnek vele, mert kinek milyen családja van. Barátnőm pl. 38 hetes terhes volt tavaly karácsonykor, aztán a férje családjával állt a bál, mert nem fogták fel, hogy mi az, hogy nem fognak utazgatni őhozzájuk karácsonyi ebédre (másfél órás ebédért utazzanak összesen négy órát) vagy ha már ők nem mennek, akkor mi az, hogy a 38 hetes kismama nem csinál karácsonyi vendéglátást anyóséknak meg a férje testvéreinek. Aztán ebből volt a veszekedés, hogy tönkreteszi a karácsonyt, mikor a férje meg megvédte, meg mondta, hogy nem normálisak, akkor meg az volt, hogy a férje fejét is teletömi, meg a családot is tönkreteszi. :D Mindezt azért, mert gyakorlatilag mindenórásan se utazgatni nem akart, se családi zabáltatást rendezni.

2017. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, eddig 3 kilót híztam, ergo fogytam, mert ugye 2 kilós kislány+méhlepény+magzatvíz... :) Dec 2-re vagyunk kiírva. :)
2017. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez most ilyen önfényezős kérdés, aminek az a lényege, hogy te villogj azzal, hogy te nem hízol (hátra van még egy komplett trimeszter) meg te majd megmutatod, hogy milyen fäsza csaj vagy és mennyire fitten pattogsz az egész terhesség alatt mindegy ki mit mond? Ne hari de tényleg vicc, hogy a vizesedésre beírod, hogy ha vizesednél tudnál róla. Persze, hogy nem vizesedsz. Még. Azért mert van aki már a 20. héttől vizesedik még nem az a normális, úgyhogy nem olyan extra, hogy te még milyen jól vagy. A 36. hétig baromira lehet élvezni a terhességet. Aztán utána már tényleg teher lesz a legfittebb és menőbb nőnek is, mindegy mennyire tutin nyomja.
2017. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!