Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok. Kb....

24 hetes terhes vagyok. Kb. egy hete borzalmas érzéssel kell együtt élnem. Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

sosem volt túl jó az emésztésem, pedig rendesen, változatosan étkezem. De hétfö óta napi rendszerességgel utcán elkap a hasmenés, akár nem kellett még elötte itthon mennem, akár voltam elözöleg. És 3 napja olyan mintha valami nyomná a végbelem, olyan ingerem van egyfolytában mintha nagydologra kellene mennem. Nem merek már elmenni itthonról mert sosem tudom, hogy ez csak az inger vagy kell is. És nincs mindig kéznél pláza hogy el tudjak oda menni, föleg ha jármüvön utazom.

Segítsetek! Tudok ez ellen tenni valamit? Ez normális? Arra is gondoltam, hogy egész nap inkább nem eszem csak ezt ne kelljen!


2010. máj. 29. 03:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Butaság nem enni,attól csak rosszul leszel,és a babádnak is szüksége van a tápanyagra.Igaz nekem nem volt ilyen a terhesség alatt,a helyedben megkérdezném az orvost,hogy megnyugtasson vagy esetleg tegyen ellene.Biztos kellemetlen lehet,de a terhesség kellemetlenségekkel jár.Talán ez csak átmeneti állapot.Jobbulást kívánok,kitartást!!! Konzultálj az orvosoddal !!!
2010. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem se volt még ilyen, de lehet, hogy teljesen ártalmatlan oka van.Pl. a baba nyomja azt a részt, rajta fekszik a beleiden.Nem tudom, csak találgatok.De mivel ez a te életedet megnehezíti, mindenképp menj el egy orvoshoz.Így mondd el, ahogy leírtad.Ne hagyd, hogy ez a dolog beárnyékolja a napjaidat.Főleg, mert egy hete tart.Nem csak egy múló dologról van szó.
2010. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Hasonló volt a helyzet velem is.Engem a nőgyógyászom terhes tornára küldött el, ahol egy nagyon kedves hölgyel tudtam beszélni erről a problémáról.Jó kis torna gyakorlatokkal pár hét alatt valamennyit javult a helyzet, de nem mondhatnám hogy így a szülés után jaj de jó,mert arany erem lett...röhejes tudom, de néhányunkat így is meg tud viselni a terhesség.
2010. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) mindenképp akkor szólok az orvosomnak, hátha nekem is csak gyógytorna kell mert ez már tényleg nagyon nem jó...
2010. máj. 30. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!