Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger terhesen?

Hányinger terhesen?

Figyelt kérdés

Van/volt valaki, aki erős hányingerrel küzd terhesség alatt? Most 5 hetes terhes vagyok. Nekem az első terhességem is ilyen volt,fel sem tudtam kelni az ágyból, WC-re is négykézláb mentem.

Semmit sem tudtam enni, inni, jó hogy nem lett semmi bajunk.

Most már viszont itt van a kisfiam, akit el kell látni, úgyhogy nem fetrenghetek éjjel nappal.

Sajnos sok mindent kipróbáltam, de semmi sem segített egy hangyányit sem.

A Schüssler sókat próbálta valaki?

Bár a homeopátiával elég hadilábon állok.


2017. okt. 13. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Második terhességem volt olyan hogy 5-22. hétig végig hánytam mindent és mindenhol... Nekem is ott volt már a fiam és dolgoztam is... hááátt hogy is mondjam, volt hogy a munkám (épp beszéltem a klienssel-) közben tört rám és rohantam ahogy tudtam... nekem apró kortyokban segített egy picit- de tényleg csak ici-picit a Kinley. Homeopátiával nem próbálkoztam- én majdnem kiszáradtam...

2017. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Borsmenta teát is próbáltad már?Nekem az segített
2017. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, kipróbáltam.

A tetejébe még 12 óra állómunkát végzek.

2017. okt. 13. 11:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a nagyobb baj, hogy semmi nem megy le a torkomon. Sem szilárd, sem folyadék.
2017. okt. 13. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Lehet infúzióba kellene, hogy kapjál valamit akkor. Nekem az egyik barátnőm azt mondta, hogy a folsav meg a mindenféle vitaminok megelőzték azt, hogy a 2. babánál is rosszul legyen. Feltunkolta a szervezetét, így nem kellett pluszban az anyától elszívnia semmit sem a babának.
2017. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, hétfőn megyek dokihoz, rákérdezek.

Egyébként olyan vitamint szedek, amiben sokkal több "hatóanyag" van, mint a többiben.

2017. okt. 13. 11:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nincs az a vitamin ami segíthet. Én is szedtem mindent ( szó szerint) mégis olyan voltam mint egy zombi.

Kipróbáltam a homeopátiát is ( annyi erővel kockacukrot is szopogathattam volna)

Ami nekem segített a a gyógyszer volt.

Mondjuk én külföldön élek, és itt írnak fel vészes hányásra gyógyszert, amit a 3.-iktrimeszter kezdetéig lehet szedni. Én addig szedtem is. Volt hogy le akartam tenni, de akkor újra jött a hányás. Azóta is vannak rosszulléteim, de fényévekkel jobban vagyok. Szóval a gyógyszertől sem volt tökéletes a dolog, de tudtam létezni. Amúgy a gyógyszer hatóanyaga megegyezik a Deadalon hatóanyagával. Remélem jól írtam.

34 hkm. A babám pedig megfelelően fejlődik, és makk egészséges 🙂

2017. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gyömbér, gyömbéres keksz reggel felkelés előtt ágy mellé, minden kajába reezelni egy kis gyömbért!
2017. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Meg fogom kérdezni a gyógyszert.

Köszönöm szépen mindenkinek!

2017. okt. 13. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 7-26 hétig hánytam, minden egyes nap. 16 hétig éjjel nappal 40-50 alkalommal, később minden reggel néha napközben.

1 hét alatt 7 kg ment le, mert semmi nem maradt bennem, már kórházba akartak küldeni, mikor a doki mondta hogy igyak colát. Az egyetlen volt, ami bent maradt..

2017. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!