Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik ovutesztet használtak,...

Akik ovutesztet használtak, és tudják, mikor fogant a baba, milyen nemű babátok lett?

Figyelt kérdés
Mi is azok közé tartozunk, akik így próbálkoztak a baba nemével kapcsolatban, este 7 kor pozi lett a teszt, majd hajnali 2 kor voltunk együtt, reggel koncentrált vizeletből már negatív volt, még délelőtt 10 kor adtunk neki még egy esélyt, szóval így mondhatni az első nega napon volt két együttlét, se előtte-se utána. Azt tarjuk, lesz ami lesz, csak az egészség a fontos, de aki ismeri a statisztikát, rájöhetett hogy fiú volt a cél. Kinek jött be? Kinek lett a pozi napon vagy első nega napon való együttlétből fia? Köszi a válaszokat :)
2017. okt. 19. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár nem ovuteszteltem, csak a hőmet mértem, és enyhén szólva megéreztem a tüszőrepedést. Este szexeltünk amikor fájt az alhasam, aztán gyertyaállás. A hőm szerint hajnalban repedt meg a tüsző. 10 nap múlva halvány pozitív lett a tesztem. Fiút várunk 🙂

34+5 hkm

2017. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ovuteszteltem de mi egyutt voltunk pozi teszt elotti 2 napon meg aznap meg masnap is!:)

Lányunk lett

2017. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Homeroztem,együtt voltunk előtte,ovukor is és kislány lesz. 31hkm.
2017. okt. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak ovu napján 2/2 fiú.

Ovu elott 3 nappal lány.

Igy akartuk igy is lett.

2017. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én egyedül csak azon kattogok, ha hajnali 1 kor voltunk együtt és csak délután lett mondjuk ovum, akkor milyen nemű babára van nagyobb esély... sajna nem tudom hogy mikor volt pontosan az ovu, tudom hogy aznap, de órára pontosan nem :/
2017. okt. 22. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok tuti fiu
2017. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
12. heti UH-n túl, mivel elegánsan mutatta lába közét, doki látott egy pöcköt, ahogy ő mondta, de hozzátette, nem mer mondani semmit, lehet ebből még bármi. Kíváncsiságom az egekben...
2017. okt. 31. 21:34
 8/9 A kérdező kommentje:
Akinek még esetleg szüksége lenne később ilyen kérdés válaszára, fiunk lesz :)
2018. jan. 23. 14:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Lány
2022. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!