Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A napokban teljesen megváltozo...

A napokban teljesen megváltozott a párom, ideges, türelmetlen lett (velem is). Írható ez a közelgő szülés számlájra? 36 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Egyébként nagyon nyugodt ember,sosem láttam őt idegesnek, még rendkívül feszült helyzetben sem. Egészen múlt hétig. Azóta ideges, semmihez sincs türelme, velem ugyan olyan kedves, de néha velem szemben sem tudja tűrtőztetni magát, olykor leteremt. Éjszaka rosszul alszik, pedig nagyon jó alvó egyébként. A babát nagyon várja már.
2008. okt. 22. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üljetek le és őszintén beszéljétek meg, hogy mi miatt ilyen ideges. Csak így tudjátok tisztázni a most kialakult helyzetet. Sok szerencsét!
2008. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonlót vettem észre én is a páromon...több oka lehet, persze üljetek le és beszéljetek róla, de a párod lehet, hogy nem tudja igazán megfogalmazni mitől is ilyen feszült. A babavárás az ő idegeiket is felőrli, nálunk a párom attól szenved, hogy én szenvedek, mikor látja rajtam, hogy fájnak a jóslófájások ilyesmi...és tehetetlennek érzi magát. A másik feszültség forrás lehet az is, hogy fél az anyagi terheltségtől még akkor is, ha nincs erre oka, de tudja, hogy rálesztek "szorulva" az ő vállán lesz a családfenntartás.

Negatív érzés lehet, hogy esetleg már belefáradt ebbe az egészbe, igy a vége felé az állandó készültségben állásba.Szóval, sok oka lehet, aggódás, féltés, fásultság...Szeresd nagyon! :) 38 hetes kismama

2008. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!