Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akit megcsalt a...

Van olyan akit megcsalt a férje/párja, amikor még terhes volt? Mik voltak a jelei, hogy derült ki?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok és egyre biztosabb, hogy csalnak. Persze sokszor próbáltam normálisan megbeszélni vele, de eddig tagadott, most meg már nem is mond semmit. Miért érzem, azt, hogy tartozik annyival, hogy legalább most őszinte legyen? Így hogy nem tudom, csak folyamatosan kombinálok és megrogyok idegileg. Miért nem tudnak a férfiak őszinték lenni? Fájna az is, de könnyebb lenne felejteni.
2010. máj. 29. 20:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést én is írhattam volna.Sajnos nagyon kevés az olyan férfi,aki megmondja a párjának a szemébe a dolgokat.Én is nagyon sokat idegeskedek emiatt.Engem csalt már meg a párom (akkor még nem voltam várandós)és nem mondta meg,sőt tagadta az egészet.Az egyik barátnőm rajta kapta a páromat egy másik nővel csókolózni (nálam már ez is megcsalásnak számít).Én fogtam és szépen leléptem tőle,de tudtam,hogy meg fogja bánni,meg is bánta és most tőle várok babát,de nem tudok még mindig megbízni benne,mert ki tudja...ha eddig letagadta...Amúgy ez a legszemetebb dolog a világon egy férfitól,amikor a várandós feleségét megcsalja...Te miből gondolod,hogy megcsal?
2010. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy megcsal?
2010. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azt vetited rá, hogy már nem érzed magad olyan jól a bőrödben a terhesség miatt? Honnan gondolod, hogy megcsal? Lehet, hogy tényleg azért tagad, mert nem csalt meg, és azért hallgat már, mert elege van a kérdésből :( Több lehetőség is van, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!
2010. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

1, külön szobába kültözött (mikor 8 hetes voltam) azzal az indokkal, hogy éjszaka nem tud aludni és nem akar engem zavarni

2, eljár éjszakázni hétvégente(terhességem előtt soha nem ment sehova)állítóéag a haverjaival van, ami nem is lenne baj, csak szerintem mégsem

3, dugdossa a telefonját, folyamatosan a zsebében van

4, törli az előzményeket a számítógépen

5, a munkahelyén nem beszél igazából senkivel, csak egy nővel és mikor meggyanúsítják a kollegák és elmondják nekem nem tudja megmondani, hogy miről beszélgettek, és azóta is folytatja ezt. (ráadásul a csaj, most válik másodjára, két apától, van két gyerek, nem ép hűséges)

6, nem érdekli a baba, erre fogja, azt hogy már én sem érdeklem

7, senkivel nem beszélget telefonon, max fél percet, mert utál telefonálni és ma hívtam, vagy 10 percig foglalt volt. Mikor hazaértem, akkor rákérdeztem, hogy kivel beszélt, mert nem tudtam elérni, elkezdett hebegni habogni, meg nyalizni nekem, terelte a szót


Nem értem mi értelme van ennek, ha már képesek ilyen gusztustalanságra legalább lenne annyi vér a pucájába, hogy elém áll és elmondja.

2010. máj. 29. 21:56
 5/30 A kérdező kommentje:
A bizalom volt a legjobb dolog a kapcsolatunkban, most meg meghalt az egész. Nyomoznék is, mert szertném tudni az igazat, de igazából ha jól belegondolok értelme sincs, mert ha kiderül, akkor mi változik? Semmi! Ti mit tennétek? Hagynátok a fenébe? Költözzek el és neveljem egyedül a fiunkat? és ha jelentkezik 1-2-3 hónap múlva, hogy szeretne visszakapni minket? Nem tudok már megbízni benne, de szeretem és belehalok ha arra gondolok, hogy mással van. Hogy tudnám kiverni a fejemből és csak a picire koncentrálni?
2010. máj. 29. 22:02
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastuk együtt a férjemmel a kérdésed és ő azt mondja ill. tanácsolja hogy próbálj meg közeledni hozzá és ha visszautasít akkor elég nagy valószínűsége hogy van valakije.Ha van olyan dolog amit te pl. nem szerettél az ágyban csinálni de ő igen próbáld ki azzal.De szerintünk amúgy is elég valószínű a gyanúd.
2010. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek elég szép tünetek, a telefonálás, dugdosás, gép történet törlése elég gyanús valóban. Én továbbra is inkább a beszélgetést nyomnám valahogy. Békésen tényszerűen kéne neki valahogy közölni, hogy tudod, és mit akarsz, hogy mi legyen.
2010. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Hát ezek elég rosszul hangzanak...

Akarta ő a babát?

2010. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

Előző vagyok.

Bocs hogy ezt írom de az ilyen szemét mint a te párod nem érdemel meg titeket.Lenne hová menned?Mondjuk azért valahogy kiderítheted ha tudod mert a tudat úgy sem fog hagyni nyugodni.Előfizetéses a telója?Ha igen kérd le a részletesét,úgy hogy ne tudjon róla.

2010. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
22.05 vagyok. Én pont az vagyok, aki anno megcsaltam az előző páromat. Ő nem szakitott, én gyáva voltam szakitan, onnantól csak ment a zsarolás és megettük egymás idegeit még 3 évig!! Semmi értelme nem volt. Úgyhogy ha valaki megcsal, akkor az nem véletlen, szerintem döntsd el, mit szeretnél, ahogy irtam is, és beszélj vele. De szerintem könnyebb egyedül, mint aggódva párban, saját tapasztalataim alapján.
2010. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!