Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akit megcsalt a...

Van olyan akit megcsalt a férje/párja, amikor még terhes volt? Mik voltak a jelei, hogy derült ki?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok és egyre biztosabb, hogy csalnak. Persze sokszor próbáltam normálisan megbeszélni vele, de eddig tagadott, most meg már nem is mond semmit. Miért érzem, azt, hogy tartozik annyival, hogy legalább most őszinte legyen? Így hogy nem tudom, csak folyamatosan kombinálok és megrogyok idegileg. Miért nem tudnak a férfiak őszinték lenni? Fájna az is, de könnyebb lenne felejteni.
2010. máj. 29. 20:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

22:02 és 22:06 ugyanaz vagyok.

Írd majd meg hogy mire jutottál.

2010. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Részletes számlát, hogy tudom lekérni, hogy ő ne jöjjön rá? Még sosem csináltam ilyet. Egyébként már nagyon sokat próbáltunk beszélgetni erről de nem jutunk egyről a kettőre. Most 1-jétől albérletbe megyek,mert már mi is megesszük egymás idegeit. igazából nem veszekszünk, de nem is szólunk egymáshoz. Ez még rosszabb. Most, hogy tudja elmegyek meg olyan furcsa dolgokat mond, hogy azért ne zárjuk már ezt véglegesre, mert ki tudja mit hoz a jövő. Ez nekem úgy hangzik, mintha 'ló nincs, jó a szamár is'. Nektek nem? Szóval nem értem. Mit gondol, hogy mi vagyok én, ha kellek itt vagyok, ha meg más kell lelépek, aztán majd szól ha megint egyedül van. Nagyon rendes ember "volt" én soha nem gondoltam, hogy ez megtörténhet velünk. Mindenünk meg volt, minden működött, soha nem veszekedtünk és igen, ő is akarta a babát. Legalább is én azt hittem, vagy jól elhitette velem. Eddig mindent megtettem, hogy helyre hozzam a kapcsolatunkat. Tényleg mindent, ami tőlem telt, de hiába. Semmi nem változott. Most meg már, hogy nagyobb lett a pocim, nem is jön velem sehova, nem hív sehova, szerintem szégyel. Pedig nem vagyok egy csúnya kismama, törődöm magammal, nem híztam el, csinos ruhákba járok. Csak rettentően félek, hogy mi lesz velem egyedül egy kisbabával, van még így jövőm/jövőnk? :-(
2010. máj. 29. 22:47
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos tényleg úgy tűnik, hogy magcsal. Sajnálom. Én nem tudnék egy percig sem vele maradni, akár babával is mennék. Van egy 1 éves babám, ha megcsalna, mennék. Ilyen vagyok, ezt nem tudnám megbocsátani. És hidd el, csodás az élet egy kisbabával. Persze nehéz egyedül, de bizonytalanságban élni nagyon rossz. Terhesen meg állandóan idegeskedni sem jó. Vagy lehet most költöznék, persze szépen elmagyaráznám neki, hogy miért is, lehet akkor rájönne mit veszít. Nehéz kérdés.
2010. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ha van lehetőséged menj külön, hidd el jobb lesz! Egy kisbaba annyi szeretetet fog neked adni, hogy egy ilyen nyomorult, akinak ennyit értél nem fog hiányozni. A babádnak is jót teszel ilyen esetben, mert sokkal kiegyensúlyozottabb leszel vele, mintha a pároddal maradsz, és állandóan stresszelsz, hogy hol van, mit csinál, kivel van stb..És hidd el tapasztalat: kutyából nem lesz szalonna: aki ilyen gerinctelen, az mindeig ilyen is marad!! Max akkor lesz hűséges, ha nem lesz más, de ha alkalma van ,az ilyen ember mndeig élni fog vele..
2010. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
3%
Mi a francnak szülsz ennek az embernek gyereket???????? Azt nem mond már hogy eddig nem voltak problémáitok.Most sajnálni kéne téged?Bocsi de nem megy,egy olyan nőt sem kell sajnálni aki ennyire buta, megérdemlitek a sorsotokat.
2010. máj. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
67%
Kedves utolsó! Te mekkora paraszt vagy! Kívánom neked hogy kerülj ilyen helyzetbe, és azt is hogy ne tudd megoldani!!!!!
2010. máj. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de a 6-os pontot nem értem.Te sem érdekled már???
2010. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
66%
Azta K....va ez az utolsó egy görény!!Lehet téged is csalnak kiscsillag csak még nem tudod,mert olyan buta vagy hogy fel sem ismered a helyzetet.!!
2010. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Előfizetéses a telója?Ha igen akkor tudod csak a részletest lekérni.Most beszéltem telefonon a férjemmel azt mondta ha házastársak vagytok akkor vidd magaddal azt a papírt amin ha kérik tudod igazolni hogy házasok vagytok.Vidd magaddal a szerződést és persze kell hozzá az a kód amit megadott a párod,hogy ha pl. betelefonál akkor ezzel a kóddal tudnak belépni a nevéhez és megnézni ami éppen érdekli.Ha viszont nem vagytok házasok akkor sajnos csak úgy tudnád hogy ha lenne ismerősöd annál a cégnél ahol van a telója.Igaz ez a pannonnál van így nem tudom más cégnél is így műkszik e.De ha már meg van a szerződés és a kód akkor már jó eséllyel indulsz neki a dolognak.Ja és még egy tanács.Ha ki adják a részletest akkor ne haza kérd ki hanem adj meg másik címet ha van rá lehetőséged.Akár barát,szülők,rokonok.És minden havi után 1000 ft.-ot kell fizetni,de lehet hogy már emeltek rajta.Sok sikert!

Amúgy milyen volt a tegnapi napotok?

2010. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szia!Első válaszoló vagyok.Akármilyen nehéz is,muszáj lépned,tudom mennyire nehéz.Biztos,hogy én is ezt fogom tenni,ha megint megcsal a párom,ha egyedül kell a babát nevelni akkor is.Legyen a baba az első,ő legyen a legfontosabb.Egyébként biztos vagyok benne,hogy 1-2hónap múlva észrevenné magát,ha elköltöznél tőle és vissza akarna titeket kapni,de azt jól át kell gondolnod majd,hogy vissza menj e hozzá vagy sem.Nehéz dolgok ezek.Próbálj meg vele beszélni,ha nem megy egyáltalán akkor lépj valamit.Van hova menned?Szüleid,testvéred?Nagyon remélem minden megoldódik nálatok.
2010. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!