Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akit megcsalt a...

Van olyan akit megcsalt a férje/párja, amikor még terhes volt? Mik voltak a jelei, hogy derült ki?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok és egyre biztosabb, hogy csalnak. Persze sokszor próbáltam normálisan megbeszélni vele, de eddig tagadott, most meg már nem is mond semmit. Miért érzem, azt, hogy tartozik annyival, hogy legalább most őszinte legyen? Így hogy nem tudom, csak folyamatosan kombinálok és megrogyok idegileg. Miért nem tudnak a férfiak őszinték lenni? Fájna az is, de könnyebb lenne felejteni.
2010. máj. 29. 20:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
52%
Szia 2 hete én is feltettem egy ilyen hasonló kérdést!Amit hozzá tudok tenni hogy azóta teljesen más lett a kapcsolatunk!Jobb lett!Ugyanis rájöttem hogy kellett nekem ez hogy rájöjjek hogy mit veszítek és Ő is!Ugyanis bekell látnom nagyon hanyagoltam nem fogalkoztam vele sokszor bunkóztam!Jó most nem mondom hogy jól tette meg hú de örülök neki mert simán átmehetett volna megcsalásba is ha belemegy a kiscsaj de hát férfiból van és én eljátszottam már terhesség előtt is hogy mindig ellöktem ha közeledett visszautasítottam mindenféle ürüggyel meg blabla!Most esküszöm hogy olyan a kapcsolatunk mint 10 évvel ezelőtt!Ha van kérdésed írj privit addig is kitartás!
2010. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is hasonló helyzetben voltam, de mi már el is váltunk :( Apám buktatta le a férjem mert mi már anyuékkal voltunk egy másik balhé miatt és amikor apu ment még pár cuccunkért ott volt a nője!Már január óta külön vagyunk!Nehéz egyedül, de már elvagyunk ketten a kislányommal!Fel a fejjel!Remélem nem lesz igaz a sejtésed!!!!!
2010. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Kedves 7:27-es! előszőr is köszönöm, hogy rám szántad a drága idődet és vetted a fáradtságot, hogy leírd véleményed. Igazából utálom ha sajnálnak, egyszerűen csak borzasztó egyedül érzem magam és kíváncsi voltam, hogy egy kivülálló hogy látja a helyzetet. Tudod, aki nem elfogult, mint én, a párommal kapcsolatosan. Azt hiszem az inteligenciád megmutatkozott a válaszodban és lehet engem butának tartani, de nem hiszem, hogy az IQ-d ütné az enyémet. Kívánom viszont, hogy soha az életben ne kerülj ilyen kegyetlenül szar helyzetbe, ilyen nehéz dontés kényszer elé. További szép napot Neked.

A többieknek köszönöm a válaszát, sok hasznos dolgot tudtam meg. Az már biztos, hogy holnap költözöm és megkezdem egyedüli életem pocakomba a tökéletes férfivel, akiben valószínüleg soha nem fogok ekkorát csalódni, még ha nehéz is lesz.

Mindenkinek sok boldogságot és jó babázást, babavárást.

2010. máj. 30. 19:59
 24/30 anonim ***** válasza:
Majd azért még írj,hogy hogy alakult az életed.Remélem,hogy nagyon boldog leszel a piciddel,még ha most nehéz is.Legelső válaszoló voltam.
2010. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Bocsi 10.33 ! Én a 10.31-es vagyok és ezt nekem címezted ??:-O

Én csak megkérdeztem , hogy tényleg ezt mondta a párja,hogy már Ő sem és a gyerek sem érdekli ?Mert ezen kiakadtam!

Erre értettem,ha netán nekem címezted , amit gondolom inkább az előzőnek.Hm?

2010. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Igaza volt az egyik válaszolónak, ennek minek kell/kellett gyereket szülni? Jó buta polond nő lehetsz b@szd meg!
2011. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
51%

Istenem hogy ez a magyar mentalitás mindenhol megnyilvánul......!!!!!!

Kedves kérdező!!!!

Mi van veletek azóta?Elköltöztél végül?Írnál nekünk vagy legalábbis nekem pár sort mert kíváncsi vagyok hogyan alakult az életetek a babával.

2011. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, h mi van veletek!!
2012. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Kkicsii válasza:

Hűha, a kérdés óta 10 év telt el.

Ha esetleg erre jársz és olvasod a hozzászólásomat,remélem, hogy végül jóra fordult az életed!:)

2020. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel mi lett Veles
2021. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!