Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap 40 hetes terhes vagyok,...

Holnap 40 hetes terhes vagyok, a babám kb 3 órája megállás nélkül mozog, normális ez?

Figyelt kérdés
Az előbb már a könny kijött a szememen, elképesztően fáj, amit csinál. A rekord eddig 1,5-2 óra volt, de most már lassan 3 órája nagyon aktív. Belefér ez?
2017. okt. 24. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fájdalmas neked akkor en a helyedben inkabb elmennek az ugyeletre. En ugy tudom, hogy az normális ha mozog, de az nem ha nagyon (vagy jobban mint eddig) faj.
2017. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj mert én a fiammal anno már kb30hetes korától így voltam,a mostanival is így vagyok..mintha ugrálna,forgolódna,hullámozna..stb.egyszóval,mintha hatalmas bulit tartana odabent. 32hetes vagyok és rohadtúl fáj, sokszor arra kelek föl
2017. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nálam is durvul a helyzet, a 35. hétben vagyunk. Főleg éjjel, ha én nyugiban vagyok, úgy kifeszíti magát, hogy meg kell kapaszkodnom a paplanba. :D Ő is nonstop mozgásban van, bár ez eddig is így volt, 24 órából 20-ban érzem, alvás közben is fel-felébredek rá. :)
2017. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha nagyon fáj akkor inkább menj be ügyeletre. Én régen magas vérnyomás miatt voltam kórházba az utolsó időszakban.. Másfél hónap volt. Az utolsó héten volt ez velem. Szóltam a nővérkének hogy azt hiszem szülni fogok. Sírtam a fájdalomtól. Pedig csak a baba mozgott úgy. A fájásmérő kiakadt de nem a szülési összehúzódásoktól. Engem ráraktak infúzióra. Utána nyugodott le a baba. Nem mondták hogy mitől volt ez azt mondták folyadékhiány.. Mire közöltem hogy kb 6 és fél liter vizet ittam meg aznap.. Csak hogy kórházi csapvíz volt mert elfogyott a sajátom :D És folyamatosan szomjas voltam. (Ezt nem mondtam nekik) Lehet a víztől volt... Infúzió után itattak velem tejet hogy az jó lesz. Igyak egy pohárral minden este. Tényleg jó volt. :) Szóval ha tényleg annyira fáj hogy nem bírod akkor menj be. De ha csak normálisan fáj mert tisztában vagy vele hogy csak már nem fér el a baba akkor ne aggódj :)
2017. okt. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A magzatmozgás vergődővé válása nem jó jel. Mindenképpen elmennék orvoshoz, hogy megnézze, jól érzi-e magát a baba.

Persze tök normális is lehet, mert kevés a hely, és minden mozgás nagyon érősen értődik.

Én nagyon parás voltam ebben. Nem a korai vetéléstől tartottam, hanem attól, hogy a célegyenesben történik valami.

2017. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rengeteget mozog volt h 8 tol - 11 oraig pedig elvileg mar lassulnak. Enyem reggel alszik altalaba este van fent sokat. 40 hetesen mar nem tudni mi normalis mi nem. Nekem mindig azt mondtak ha mozog akkor minden oke. De viszont ha nagyon faj jobb megnézetni. Én már 38 hetes vok de nekem még mindig nem fájt annyira furcsa modon a pici mozgasa inkabb kellemetlen erzes ahogy kifesziti magat v neha bordan rug..de nem fajdalmas.
2017. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csajok a dokihoz menetellel egy a gond a legtöbb helyen sajna..Engem rendesen kiröhögtek plusz lekezelően és gúnyosan bántak velem..igaz az ember egyszer kibírja,ha azon múlik,h tom minden oké. Csakhogy megse nézték szó szerint hazainvitáltak.. :-(
2017. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A szülésznő és a nőgyógyász is azt mondta, hogy az elképesztően ritka, hogy bajt jelezzen a mozgás. Olyan pedig abszolút nincs, akkor sem, ha baj van, hogy csak ez az egy jel legyen, mert akkor valami más tünet is van, szóval nincs aggodalomra ok ilyen helyzetben :) .
2017. okt. 26. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!