Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon sokat mozog a baba...

Ha nagyon sokat mozog a baba akkor jelentheti azt hogy messzebb még a szülés?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok, és mindig aggódok a koraszülés miatt.

Nagyon aktív időszak van most. A picúr nagyon sokat mocorog, rúg, kifeszíti magát.

Valaki azt említette, hogy akkor messze még a szülés nyugi!

Most csak nyugtatni akart vagy van összefüggés tényleg? : )


2017. okt. 25. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nettó baromság már megint. Még rengeteg helye van. 35 hetes vagyok ikrekkel, sokat mozognak, az egyik még forog is, mégse fognak bent maradni már sokáig. Semmi köze a szülés idejéhez.


De ha nincs bajod, görcsök, nyílás, akkor fölösleges parázni.

2017. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
38 hetben vagyunk, de meg mindig ficankol mint eddig. Olvastam h volt akinek szules elott is vigan mozgott a baba vakakinek meg szűles kozben is .. Ugyhogy nem jelent semmit sajnos ahogy elottem is irtak. Nyugi sztem neked még bőven van időd ne gondolj ilyenekre. Ami igaz h ha mozog akkor minden rendben van vele.
2017. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 centire vagyok nyílva és megrövidült c2100 as lett az értékem

Nem görcsölök, fekszek sokat. Csak aggódok!

2017. okt. 25. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A sogornőm is hamar nyilt mégis 39 hét 5naposan szülte meg a babáját aki makk egészséges. Pihengess, nézz valami jo filmet, kösd le magad. Tudom h nem egyszerű,meg könnyü mondani..Sokat gondoltam én is arra h hamar születik, de szerencsére eljutottunk idáig. Légy pozitiv. Boldog baba várást!
2017. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bíztatást! Pozitív leszek !!

Mindent megteszek : )

2017. okt. 25. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém a teljes terhesség alatt mozgott, faros volt és program császár volt sajnos. Előző héten többször nézték ultrahangon, mindig máshogy feküdt, 180 fokokat fordult, még a műtét reggelén is elfordult 90 fokot egy órával a felnyitás előtt. Azóta sem áll meg és ha rajta múlt volna, nem indul meg magától még a 40. héten sem.


Nyugodj meg és figyelj a babádra. :)

2017. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mozog sokat szerintem, mert van egy csomó helye (még). Ha abból indulunk ki, hogy biztosan időre születik, amikor már általában alig van helye, akkor ez tényleg annak a jele, hogy relatíve messze van még a szülés.
2017. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem végig rengeteget mozgott, az utolsó nap is, sőőőt szülés közben is folyamatosan:). De ne aggódj, nem fogsz még szülni. Jó, hogy pihensz, ne aggódj, a végén lehet majd úgy kell indítani;). Nagyon sok "legenda" terjed a szüléssel, terhességgel kapcsolatban, de a 90% nem igaz:).
2017. okt. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam! : )

Ha más nem egy időre : D

Egy Anya már most félti Élete Szerelmét : )

2017. okt. 26. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!