Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtad, hogy 10 párból 7 pár...

Tudtad, hogy 10 párból 7 pár nem csak egy egészséges bármilyen nemű babára vágyik, hanem egészséges fiú babára vágyik?

Figyelt kérdés
A pszichológiai tudományok atyjától hallottam.
2010. máj. 30. 01:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Akkor mi tartozunk a kevesebb % közé. A férjem és én is kislányt szerettünk volna. Az egészséges baba pedig 100%-ig mindenki reménye!

Nálunk ha lesz második ott már teljesen mindegy a neme, csak az egészség fontos!


Különben nem tudtam, hogy így van ahogy írod és én kételkedem is benne, mindegy, hogy kitől származik!

2010. máj. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

Mi nagyon kisfiút akartunk vagyis jobban én, a páromnak mindegy volt legalábbis ezt mondta. Éreztem is, hogy fiam lesz, a kínai naptár is fiút mondott és valahogy nem tudtam volna lánynak elképzelni a pocaklakómat:) Ha a 4d-s UH-n lányt mondtak volna tuti leestem volna az ágyról a nagy meglepetéstől mert 100% ig meg voltam győződve, hogy kisfiam van, de ha ettől függetlenül kislányom született volna természetesen ugyanígy szeretném mint a kisfiamat.

2010. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én kislányt szerettem volna,de kisfiú lett.nem adnám semmiért.
2010. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Mi kislányt szerettünk volna mindketten..az is lesz:)
2010. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi erősítjük a megfigyelést:) Kisfiút akartunk, és az is lett:)
2010. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kislányt szerettünk volna, és az is lesz, remélhetőleg napokon belül megláthatjuk. ;)

Viszont ettől nagyon ki tudok akadni, amikor egyesek csak a fiúkat tartják valamire, holott nagyon sok pár örülne, ha sok-sok év és próbálkozás után végre lehetne egy akármilyen nemű babájuk!!!

2010. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de én nagyon szeretnék kislányt is, miért akadsz ki, ha elsőre fiút szerettünk volna? Nekünk is az volt a legfontosabb, hogy egészséges legyen, a neme huszadrangú, de vajon miért is baj, ha szerettük volna, ha az első babánk fiú?

Én meg ettől akadok ki, hogy egyesek azonnal ítélkeznek, mintha ők tökéletesek lennének.

2010. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyenekben.Legalábbis nem tudom elképzelni, hogy egy fiatal párnak, akik igazán szeretnék a babát, ne lenne mindegy a neme.Semmivel se jobb, vagy rosszabb egyik a másiknál.Nekünk mindegy volt,bár én kislányt éreztem végig.De csak megérzés volt.Kislányunk lesz,és az apukája már most szerelmes belé.Oda van érte.A fiúnak is ugyanúgy örültünk volna.Annyi hogy máshogy neveli az ember őket.
2010. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

11.04-es vagyok. Bocs ha félreérthető voltam. Én csak az olyan szélsőséges eseteken akadok ki, amikor pl. egy apa szinte szégyelli ha lánya lesz, mert sajnos ilyen is van.

Egyáltalán nem Rád gondoltam, természetes, hogy mindenki vágyik jobban valamire (ahogy mi is jobban kislányra vágytunk), de sajnos vannak olyanok is, akiknek nem csak az egészség számít.

Mégegyszer bocs, ha nem voltam egyértelmű. :)

2010. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi is fiút szeretnénk jobban. Bár én biztosra tudom,h. az is lesz. 9+1 hkm.
2010. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!