Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ! Szerintetek örüljek vagy...

! Szerintetek örüljek vagy inkább várjak még vele? Pozitív teszt! Többi lent

Figyelt kérdés
Október 10 én volt az utolsó menstruaciom ami elég érdekes volt mert 2 napig rendesen megvolt de utána inkább barna színű volt ami nálam nem így szokott lenni. Nagyon szeretnék a párommal kisbabát már több hónapja próbálkozunk. Vettem ovulacios tesztet, aznap mikor peteeresem volt, megtörtént aminek meg kellet történni! 10 nap van még a következő mensihez, viszont iszonyatosan fajnak a mellem, a mellbimbom mintha le akarna szakadni. Enni is elég sokat eszek és faradekony vagyok. Tegnap vettem Clearblue tesztet. Eleinte nem láttam semmit félre tettem és kb 1 óra múlva néztem meg hátha, és ott volt a két csík. Igaz nagyon halványan de ott volt a ker csík! Mindennel jobban szeretnék babát csak egy kicsit megilyedve érzem magam, hogy 2 hete ugye megvolt és ha utána estem volna teherbe akkor nem hiszem, hogy pár napos terhességet kimutatna a teszt. Jovohetre kaptam időpontot az orvostól, de addig is úgy gondoltam fel kutatom a netet és megkérdezlek titeket hátha jó hírekkel távozom :) előre is köszönöm a választ!

2017. okt. 25. 13:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Időntúli pozitívnak nem lehet hinni.Ha időn belül lesz két csík,akkor terhes vagy.
2017. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Olvastam a neten, anyukák akik már szültek vagy terhesek, hogy nekik is így volt 1-2 óra múlva jött a két csík! Reggel csinálok egy új tesztet várok 10 percet jovoheten meg doki
2017. okt. 25. 13:23
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez a fajta teszt mindig idön tul halvàny pozitiv volt.Szerintem csinàlj màsfajta tesztet és ha azis halvàny pozi akkor örülhetsz.
2017. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
És végül neked pozitív volt másik teszt? Csinálok már vettem 3 fele tesztet reggel meg is csinálom :)
2017. okt. 25. 13:33
 5/24 anonim válasza:
De kimutat :D Ugyanígy voltam én is a kisfiammal. Türelmetlen voltam és mensi előtt vettem egy tesztet. Negatív lett, kidobtam. Majd másnap megláttam a kukában (:D :D ) hogy irtó halvány pozitív. Vettem még egyet, az is halvány pozitív lett, csak nem másnapra, hanem estére. Majd még vettem 5-öt :D és minden reggel csináltam egyet első vizeletből. Mindegyik halvány volt.Felhívtam a dokim, aki azt mondta, hogy mérjem a hőmet, mert magasnak kell lennie az elején. Így is volt 38 fok körül mozgott a hőmérsékletem. Még 3 hetet otthon kellett lennem, mert azt mondta annyira pici lehet a baba, hogy még nem foglalkoznak velem. Majd 3 hét múlva elmentem, akkor voltam 6 hetes, majd nyolc hetesen hüvelyi ultrahangon megláttam a szívhangját. Ma már 8 éves. :)
2017. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Édes Istenem de jó volt ezt olvasni :)))) Nagyon remelem én is reggel tesztelek, és igen nekem is az orvos azt mondta hogyha nagyon pici akkor meg nem fog látni semmit, úgyhogy addig is türelem :) Gratulálok! :)
2017. okt. 25. 14:00
 7/24 anonim ***** válasza:
Elméletileg az előírt időn túl nem megbízható a teszt. Gyakorlatban a két csík az két csík volt az esetemben. A testhőd mérése jó ötlet, ha magasabb napokon keresztül, mint az átlagos, akkor szerintem örülhetsz. Szorítok!
2017. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mivel kb most lehet a peteérésed, lehet, hogy az lh csúcsra reagál extra halványan a hcg teszt.

Ha már az előző mensi alatt is terhes voltál, akkor erős pozitív teszted kellene, hogy legyen.

Persze, attól még jöhet a baba, de a teszt ezt még biztosan nem mutathatja.

2017. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok hogy lehet most van a peteeresemes lehet azért mutatja, de bízom benne hogy mégse :(

Tényleg fáradekonyabb vagyok, elég sokat eszem és a mellbimbom így meg életembe nem fajt ahogy most! Nagyon remelem hogy ez terhesség és nem pedig peteéres :(

2017. okt. 25. 14:35
 10/24 A kérdező kommentje:

[link]



Itt a kép amit tegnap csináltam :)

Szerintetek? :)

2017. okt. 25. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!