Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehet baj a babára nézve...

Az lehet baj a babára nézve hogy 6 hónapos terhes vagyok és még csak 1 kilót híztam?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sokan csak ilyenkor kezdenek el hízni. Én mind a két terhességemnél a 4ik hónapig -4kilónál jártam a rosszullétek miatt. Majd ez elmúlt,és azután kezdtem csak lassan hízni.
2017. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy vaj. Én 1,5-2kg súlyt gyarapodtam eddig. 31 hetesen 3 kg. Szóval már majdnem 8. hónapos vagyok. Bízok benne, 10 kg alatt megúszom. Viszont van, aki hajlamos a vizesedésre, de az nem hízás, ettől nem kell megijedni.
2017. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*baj
2017. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg a hízás mértéke attól is függ, hogy mekkora volt a kiinduló súlyod. Általában a vékonyabbak többet híznak, akin meg eleve volt egy kis felesleg, az kevesebbet.
2017. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 kilót híztam az egész terhesség alatt, pedig 52 kilóról indultam. Semmi gond nem volt! :)
2017. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De jó neked utolsó! Én 53 kg-val, vékonyan indulok és csak 3 kg eddig.Meglátjuk a végét.
2017. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én össz 4kg-t híztam. Semmi baj nincs ezzel
2017. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért hiszi azt a legtöbb nő, hogy a terhesség egyenlő a hízással? Valóban hízhatunk ilyenkor, de nincs kőbe vésve, hogy ebben a hónapban mennyit kell hízni. Ha minden rendben van a babával és veled is, akkor nem számít, hogy hány kg vagy.
2017. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mint ahogy egészségesen sem jó dolog sokat hízni úgy terhesen sem az. És 4.hónapos vagyok és 1 kgot híztam. Az orvosok azt mondták ezzel semmi baj sincs nem jó a hírtelen sok kiló felszedése.
2017. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én voltam a 31 hetes kismama a 3 kg-os. Szerintem semmi baj nincs ezzel a súllyal. Gondolom időközben fogytam. Nem törvényszerű sokat felszedni szerintem, enni viszont kell minőségi dolgokat. Szerintem azért is kering ennyi ilyen kérdés a gyakorin, mert sokaktól hallom, hogy a védőnőhöz gyomorgörccsel mennek, amikor rá kell állni a mérlegre. Bevallom én is :(
2017. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!