Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs nagy pocim, ez lehet gond?

Nincs nagy pocim, ez lehet gond?

Figyelt kérdés

16+3 hetes terhes vagyok. Nem egyszer kaptam már meg, hogy nem is látszik. Eddig nem zavart, de most küldött egy ismerősöm képet, aki két héttel van előttem és szép látványos pocija van. Nekem max egy enyhe jóllakottsági poci látszik, még a régi farmerom jó rám.

Védőnővel beszéltem, szerinte a magasságom és a csípőm szélessége az oka (nem vagyok túlsúlyos kategória, tehát nem lehet, hogy elveszett a zsír alatt a baba :) )

Volt valaki hasonló helyzetben? Magamat stresszelem, hogy vmi baj lehet a babával.



2017. okt. 30. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. hét után "robbant". Addig meg se merte kérdezni senki, hogy most akkor terhes vagyok-e vagy sem. A 34. héttől meg mindenki azzal jött, hogy mostmár mindjárt szülsz igaz? :D
2017. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hét után kezdett nőni, de akkor, mint a gomba és sajnos a bőröm sem birta ki csíkok nélkül :(
2017. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Amikor terhes voltam nekem is pocim volt mert úgy nekem jobban tetszett :) mostmár hasam van... kérdésre válaszolva, nem baj. Nekem 20.hét körül kezdett nőni, addig nem is látszott. A végère se lett nagyon nagy a pocak. Ez egyéni dolog.
2017. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2017. okt. 31. 08:05
 15/16 anonim válasza:

19 hetes vagyok, nekem még most sem látszik szinte semmi.:D

Annyi, hogyha olyan naci van rajtam, aminek a gombja pont a hasamnál van, akkor már érzem, hogy kicsit kényelmetlen. De rám még simán jók a terhességem előtti ruhák.

2017. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30 hét után mertek ràkérdezni idegenek, annyira nem látszottam terhesnek. Szülni is olyan hassal mentem, mint más a cukorterhelésre, és egy 3,5 kilós gyereket szültem. Teljesen alkat függő. Én vékony vagyok, 12 kg jött fel, és le is ment a kórházi napok alatt. Haza már a régi ruhámban jöttem, szóval inkább előny a kisebb has, a baba állapotát nem befolyásolja.
2017. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!