Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy a pocim? Ugye nincs gond?

Nagy a pocim? Ugye nincs gond?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok és már többen mondták, hogy ehhez a korhoz képest nagy a pocakom. Többen megjegyezték, hogy nekik tuti, hogy nem volt ekkora. Pedig hízni eddig mindössze 4kg-t híztam, tehát azt sem lehet mondani, hogy hájas a pocim. Ezek után elkezdtem aggódni, hogy nincs e valami baja a babának és azért nőtt nagyobbra a pocakom. Jövőhéten megyek genetikai uh-ra, remélem minden rendben lesz!

Nyugtassatok meg légyszi.


2010. febr. 26. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez alkat függő!Én 22 hetes vagyok és alig van pocakom!Most akkor aggódjak,hogy valami nincs rendeb?Nem!A védőnő azt mondta,hogy pont hozzám illik a pocakom és a testalkatomhoz nem kicsi!168cm és +6kg-mal 54kg vagyok!Nincs semmi baj a picivel nyugodj meg!Ha az uh adatok jók akkor minden rendben van!Boldog Babavárást!:-)
2010. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hatalmas pocakom volt. Sokaknak a végén nincs akkora hasa, mint nekem volt olyan 25. hét környékén.

32. héten már küldtek volna szülni:D:D:D

ennek ellenére 41+1 hetesen, szültem gigászi méretű pocakkal egy gyönyörű nagy hajasbabát :)

Semmi baj nincs ezzel!

2010. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
20.hét körül nekem is nagy hasam volt, aztán megállt valahogy a növésben. Utolsó hónapban pl úgy néztem ki, mint akinek még legalább 3 hónap van hátra.
2010. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 20 hetesen akkora volt a pocakom,hogy azt hitték,hogy mindjárt szülni fogok! :-) És mire szülni mentem azt hitték,hogy hármas ikreim vannak! Pedig az elején fogytam és a végén sem híztam sokat! A pocakod mérete függ attól,hogy hol tapadt meg a méhlepény,hogy hogyan fekszik a babád és a te medencédtől! Akinek egy kicsit laposabb a medence csontja azoknak szokott lenni óriási hasuk a várandósság alatt! Nyugalom! Minden rendben van! Viseld büszkén a pocakod és ne törődj a rosszindulatú megjegyzésekkel.
2010. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most már nem is vagyok úgy megijedve:)
2010. febr. 26. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!