Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi szénhidrátra van...

Mennyi szénhidrátra van szüksége minimálisan egy kismamának?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok kismama, de 100 g szénhidrátnál nemigen szoktam többet enni egy nap (inkább 60-80g), mert könnyen hízok és puffadok is tőle. 100 g elég kismamaként is, vagy akkor többre lesz szükség?
2017. nov. 1. 18:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! Ha több, akkor több.:):) Igazából nincs gond a súlyommal már így, csökkentett szénhidrát mellett. A szénhidrátbevitelem legnagyobb részét zölségek adják. Gyümölcsök közül csak a bogyósokat szeretem, meg a citromot és a grapefruitot. Ezekben eleve nincs annyi szénhidrát, mint mondjuk a banánban. A burgonyát, rizst, finomlisztet és a cukrot kerülöm csak. Az egyéb gabonaféléket (pl. zab, köles) akármilyen egészségesek, egyszerűen nem szeretem. Amúgy a rizst sem. :) Szerintem mindenkinek más válik be, és ami az emberek egy részénél jó közérzetet eredményez (pl sok szénhidrát, kevesebb fehérje és zsír), egy másik részénél nem. Sokmindent kipróbáltam, mire eljutottam a szénhidrátcsökkentésig, és ennél éreztem azt, hogy "na, megérkeztem". Minden évben tökéletesek a véreredményeim és már nem vagyok beteges. Minden bizonnyal a babám lesz az elsődleges szempont, ha elérkezik az ideje.:)
2017. nov. 2. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!