Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált teszt eredménye...

A kombinált teszt eredménye közepes kockázatú: 1:382! Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve és aggódok! Van valakinek hasonló tapasztalat? Egészséges a baba?
2017. nov. 3. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Tapasztalom nincsen, de az orvos mit mondott? Ha aggódsz lehet el kéne mennetek egy genetikushoz. Lehet megnyugtatna vagy esetleg elküldene vizsgálatokra.

2017. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

1:652-hez magas tarkoredo minden más értek jó. Mi voltunk végül magzatviz mintavetelen és szivultrahangon is. Hála az istennek mindent kizártak, 4 hetes a kisfiunk.


Ha Bp-n vagy a közelében élsz tudok nagyon jó és korrekt genetikust (tb alapon) ajánlani.

2017. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekünk jó a tarkóredő ,és orrcsont is van. Az UHn minden érték jó, megdicsérték. A vérvételnél az egyik érték kicsit alacsonyabb, a másik meg kicsit magasabb, plusz szerintem a túlsúlyom is belevették.
2017. nov. 3. 11:25
 4/23 anonim ***** válasza:
Ahol csinálták a tesztet ott mit mondtak? Ez a teszt csak becslést ad. Csináltass prena, vagy nifty tesztet, vagy amniocentézist, csak az ad 100% biztos eredményt.
2017. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezt most kaptam smsben, h megnézhetem a leletem online.. Saját dokimhoz kedden megyek, remélem megnyugtat majd
2017. nov. 3. 11:54
 6/23 anonim ***** válasza:

1:167hez lett a downra, mi kértük a prena tesztet. Közepes kockázatnál viszont nem szoktak semmit javasolni. De ha meg akarsz nyugodni, a prena jó.

Beszélj a helyi genetikai tanácsadóval.

2017. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mennyi lett a PAPP-A és ß-HCG? Mennyi MoM?
2017. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

PAPP 0,493 MOM

B Hcg 2,404 Mom


illetve még tudni kell, h még utrogestan kúpot használok ( már csak pár napig), azt olvastam, h a hormongyógyszer befolyásolhatja a véreredményt kicsit.

2017. nov. 3. 16:31
 9/23 A kérdező kommentje:
tarkóredő az teljesen jó 1,3
2017. nov. 3. 16:34
 10/23 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál szintén közepes kockázat lett. Elmentünk egy uh diagnosztához, és kikértük a véleményét. Azt mondta, hogy a 12 hetes és a 19 hetes uh alapján kizárt a down, szerinte nem kell tovabbi vizsgálat. Hallgattunk rá, egészseges lett a baba.
2017. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!