Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb ár/érték...

Melyik a legjobb ár/érték arányú terhesvitamin? Ti melyiket szeditek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

Én a Czeizel vitamint szedtem, most szoptatás alatt is szedem. Elégedett voltam vele.


Korábban szedtem femibiont, de nekem attól hányingerem volt.

2017. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Dm-es baba-mama vitamin. Nekem bevált. Hármas ikrekkel vagyok terhes, és a dokim kérdezte, hogy mit szedek, mert szuper a vérképem.
2017. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Dm-es A-Z mama nekem is bevált, drága vitaminoktól meg tök rosszul voltam..

Nagyon szuper vérképem lett, bár 3. trimeszterbe szedtem hozzá vasat.

2017. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
én is a dmest szedem, és tökéletes a vérkép. :) harmadannyiba kerül, mint a híresek! 12+4h km
2017. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
A gravidában nagyon sokminden van és az ára is jó szerintem, de sokan hánytak tőle, ahogy itt olvasom. Nekem nem volt vele problémám.
2017. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Ha én is leírom, hogy a DM saját márkás kismamavitamint szedem, engem is lepontoztok??

Teljesen felesleges kifizetni a márkanevet, a DM vitaminja ugyanolyan jó.

2017. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én speciel a DM-es vitaminról nem is hallottam még soha, mindenképp ránézek majd.


Az első terhességemnél Hipp Natalt ittam, de a végére totál megundorodtam az ízétől, még most is émelygek, ha eszembejut, szóval most mindenképp mással próbálkoznék.

2017. nov. 4. 20:55
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a dm-es nem vált be, pedig szeretem a saját márkás cuccaikat. Sajna szorulást okozott. Így váltottam Czeizel-re. Ez jobb nekem.
2017. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Én is Dm sajátmárkásat szedtem, tökéletes volt minden vérképem! :)


És én pl hánytam a gravidától! Bevettem, 5-10 perce rá ki is jött. Volt, hogy a lányom ovijában kellett reggel rohannom miatta hányni. :D

2017. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Femibiont szedtem foleg az omega miatt, plusz en nem bizom az olcsobb termekekben, tapasztalatom mas drogeriai termekekröl, hogy az olcsobb silanyabb is.
2017. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!