Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb ár/érték...

Melyik a legjobb ár/érték arányú terhesvitamin? Ti melyiket szeditek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 19:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Amikor a legdragabb Femibiont szedtem sajnos elvesztettem a babát.... Most, h a DM-est szedem minden rendben :) megmutattam az orvosomnak is és megdicsérte, h nahát még vas is van benne, a femibionban pl nincs és külön kellene szedni..
2017. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én Femibion 0-val kezdtem, mikor elkezdtük a babagyártást :-) most, hogy terhes vagyok már a Femibion 1-et szedem plusz Magne B6-ot.
2017. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én a Jutavit terhesvitamint szedem. Második terhességem. Elsövel az Elevitet szedtem. Ugyanaz van mindkettőben csak a Jutavit fele annyiba kerül.
2017. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Vettem ma egy doboz dm-es vitamint, szinte már zavarbaejtően olcsó a többi vitaminhoz képest, így gondoltam egy próbát megér.


Köszönöm mindenki válaszát!

2017. nov. 5. 16:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem fogod megbánni! :)
2017. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, h ki és mi okból pontozza le azokat, akik a DMes vitamint használják?? ...Na mindegy, én is nagyon elégedett vagyok vele! Minden benne van és a dokim is megerősítette ezt! :)
2017. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
50%
Én két vitamint tekintek értékesnek, a femibiont és az elevitet. Mindezt azért, mert tudom, hogy ezekben a folsav fele, feldolgozott formában van jelen. Ez azért fontos, mert nekünk magyaroknak, jelentős számban folsav feldolgozási problémánk van. Akinek bármilyen, még a legenyhébb gerinczáródási rendellenesség is előfordult a családban, annak én olyan vitamint ajánlanék, amiben feldolgozott formában van jelen a folsav.
2017. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én speciel GRavidát szedek és semmi bajom nem volt/ van tőle. Csak akkor okozott gondot, mikor este próbáltam bevenni, mióta ebédhez szedem, semmi gond. Tökéletes a vérképem. Én azért vettem ezt, mert meg lehet venni egészségpénztár kártyára és a férjemnek is és nekem is van. Egyébként összehasonlítottam a tartalmát a Jutavitessel, nem sok különbség van köztük. Van, ami ebben több, van ami a Gravidában.
2017. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!