Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Etvagytalansag terhesseg kozben?

Charlesada kérdése:

Etvagytalansag terhesseg kozben?

Figyelt kérdés

10hetes terhesvagyok, ez a masodik terhessegem, terhessegem elott sem volt tul jo az etvagyam de most meg egyszeruen nem kivanok semmit, vettem mar etvagy novelot amit a nogyogyasz ajanlot es van is hogy elkap az ehseg de mar lassan nem esik jol semmi sem, mondhatni barmit megehetnek ha kene de semmit sem kivanok


az lenne a kerdesem hogy volt e mar valaki hasonlo helyzetben, letezik ra valami gyogyszer vagy gyogyfu vagy barmi? mert ez igy nem allapot hogy meg a hetkoznapi hazimunka is nehezen megy amellet hogyvan egy lassan 20honapos fiam akihez igen csak sok energia kellene, ehelyett meg alandoan kimerult, faradt es almos vagyok



2017. nov. 7. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 13 héten véget ért, előtte egész nap hánytam. Ha szerencsés vagy pár hét és elmúlik magától. Amúgy nekem segített a neurosan, de én nem étvágytalan voltam, hanem hányingerem volt egész nap. Ha csak étvágytalan vagy akkor egyél pár óránként pár falatot.
2017. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem is egész terhesség alatt hullámzó volt az étvágyam. Nem ettől vagy erőtlen, az első trimeszterben gyakori a fáradtság, álomkór is, szintén átéltem, de nem étvágytalan időszakkal párhuzamosan.
2017. nov. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Pontosabban éhes voltam, de nem kívántam semmit, undorodtam mindentől. Szörnyű volt, férjemet meg kiakasztottam vele :D aztán kb 3 hónap után elmúlt, és nagyon jó étvágyam lett. Kitartás!
2017. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Most én is így vagyok ezzel. Megkívántam végre valamit, de mire elkészítettem egy falatot sem tudtam enni belőle. Ma egész nap szinte hányingerem van. Majd talán délutánra jobb lesz.
2017. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Norman Bates ***** válasza:
Nekem kb 16. Hetig tartott a nagy etvagytalansag. Penteken leszek 20 hetes, mar tudok enni rendesen.
2017. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KOszi legalabb annyira sikerult megnyugodnom hogy nemvagyok evvel egyedul,elso babaval azert nem volt ennyire rossz, de hanyingerem van nekem is csak gyomorsavon kivul nem tud nagyon mas kijonni :/
2017. nov. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!